Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

George R.R. Martin

George R.R. Martin – populiarus fantastinių knygų autorius, puikiai žinomas garsaus serialo „Sostų karai“ („Game Of Thrones“) gerbėjams. „Ledo ir vandens giesmė“ – tai viena populiariausių šio rašytojo epinių fantastinių sagų, kurios pagrindu buvo režisuotas visus žiūrimumo rekordus sumušęs HBO serialas. 


Išdėstymas:

George R.R. Martin

16,55€

„Žiema artėja…“ – rūstūs, negandas pranašaujantys žodžiai, įrašyti Edardo Starko, Vinterfelo lordo ir Šiaurės sergėtojo šeimos herbe. Septynios karalystės, prieš tris šimtus metų krauju ir ugnimi suvienytos drakonų karaliaus Eigono Užkariautojo, išgyvena apgaulingos ramybės l..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

George R.R. Martin

28,13€

Daugelio tarptautinių bestselerių autorius George`as R. R. Martinas pavergė skaitytojų širdis fantastine penkių „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų serija ir jos įkvėptu HBO serialu. Dabar jis siūlo savo gerbėjams nusikelti į praeitį ir susipažinti su Targarienų dinastijos įsigalėjimo Vesterose istorija. Pirmoje „Ugnis ir kraujas“ knygoje pateikiam..

Turime sandėlyje

Išparduota

George R.R. Martin

Keturių karalių kova – kas laimės geležinį sostą? Antrojoje „Ledo ir ugnies giesmės" knygoje George’as R. R. Martinas pasakoja, kaip prasideda sunki ir kruvina kova dėl Geležinio sosto, į kurį sėda trylikametis Roberto sūnus Džofris. Bet ar jis tikrai teisėtas įpėdinis? Tuo netiki Roberto Barateono broliai Stanis ir Renl..

Išparduota

George R.R. Martin

..

Išparduota

George R.R. Martin

...Targarienai tebesėdi Geležiniame soste ir vis dar yra žmonių, kurie prisimena savo akimis matę paskutinį drakoną. Jaunas, naivus ir nepaprastai drąsus klajojantis riteris, vardu seras Dankanas Aukštasis, jei ne patirtimi, tai bent stotu visa galva pranašesnis už savo varžovus. Drauge su juo keliauja smulkutis ginklanešys &nd..

Išparduota

George R.R. Martin

..

Išparduota

George R.R. Martin

..

Išparduota

George R.R. Martin

..

Išparduota

George R.R. Martin

..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)

George R. R. Martin gimė ir augo Naujajame Džersyje, universitete baigė žurnalistikos bakalauro ir magistro studijas, dirbo knygų redaktoriumi bei kūrė scenarijus televizijos serialams. Kiek vėliau susitelkė į fantastinių romanų ir apsakymų rašymą, kurie kūrėjui atnešė šlovę. Šio autoriaus kūryba pasižymi šokiruojančiu stiliumi, nenuspėjamumu, greita įvykių eiga. George R.R. Martin knygos parduodamos milijoniniais tiražais, o rašytojo svarba įprasminama šimtais garbingų apdovanojimų.