Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Haruki Murakami

„Jei įdėmiai klausai, viską išgirsi. Jei įdėmiai žvelgi, pamatysi tai, ko ieškai.”

Haruki Murakami – japonų rašytojas, kurio kūryba išversta į daugiau nei 50 kalbų. 1978 m. H. Murakamis sėdėjo Jingu stadiono tribūnose ir stebėjo beisbolo rungtynes tarp „Yakult Swallows“ ir „Hiroshima Carp“ komandų, kai į aikštelę išėjo amerikietis Dave'as Hiltonas. Pasak dažnai kartojamos istorijos, tą pačią akimirką, kai jis pataikė dvigubą smūgį, H. Murakamis staiga suprato, kad gali parašyti romaną. Jis grįžo namo ir tą patį vakarą pradėjo rašyti. Šiandien autoriaus kūriniai, tokie kaip „1973-iųjų kiniškas biliardas” ir „Aklas gluosnis, mieganti moteris”, mėgstami visame pasaulyje.

Išdėstymas:
akcija

Haruki Murakami

8,76€

„Mūsų širdyse glūdi išraustas ne vienas šulinys. O virš tų šulinių sklando paukščiai.“ Pagrindinis romano veikėjas Tokijuje įkuria vertimų biurą ir apsigyvena su vieną rytą paslaptingai jo bute atsiradusiomis identiškomis dvynėmis. Jį persekioja neišsipildžiusios meilės Naoko prisi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Haruki Murakami

13,48€

Grįždamas iš apsilankymo pas mamą, staiga pradingsta vyriškis. Jo žmona prašo specialiojo tyrėjo pagalbos. Meilužiai pabėga nuo savo sutuoktinių į Graikiją, tačiau kai naujos aplinkos sukelta euforija ima slūgti, vieną jų pamažu apninka keistos mintys. Teatrologijos studentas bando apsiprasti su gyvenimo pokyčiais ir mirties &s..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Haruki Murakami

9,12€

Tai – vieno skaitomiausių Haruki Murakami romano Avies medžioklė tęsinys: ... panorau sukurti veikėją, kuris būtų neapsakomai vienišas šioje milžiniškoje, sudėtingoje pinigų ir informacijos visuomenėje. Taip atsirado „Avies medžioklė“ ir „Dansu“. „Dansu dansu dansu“ – roman..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Haruki Murakami

8,54€

„Tobulų tekstų nebūna. Lygiai kaip nebūna tobulos nevilties.“ Jaunas biologijos studentas grįžta namo vasaros atostogų. Vienatvės persunktą laiką jis leidžia Džei bare kartu su draugu, pravarde Pelė. Geria alų, rūko, klauso radijo, galvoja apie rašymą, keistus atsitiktinumus, kūnišką meilę, tris buvusias merginas ir ką tik..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Haruki Murakami

14,52€

Ketvirtą dešimtį įpusėjusį portretų tapytoją palieka žmona. Ilgai blaškęsis po Japoniją, jis galiausiai atsiduria žymaus dailininko Tomohiko Amados kalnų name. Namo palėpėje atradęs iki šiol niekieno nematytą kūrėjo paveikslą, portretistas įsisuka į netikėtai sukritusių aplinkybių sūkurį. Kad iš jo ištrūktų, jis l..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Haruki Murakami

14,52€

Su žmona išsiskyręs tapytojas devynis mėnesius praleidžia nuošaliame namelyje ties kalnų perėja, vedančia į siaurą, ilgą slėnį. Tobulai rami vieta, žavinti permainingais kalnų orais ir atsiveriančiu slėnio vaizdu, netampa išsvajotu produktyvios vienatvės prieglobsčiu: netrukus vienišius menininkas atsiduria nepaaiškinamų, magiškų įvykių sūkuryje. K..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Haruki Murakami

14,37€

„Ir štai aš čia. Pirmojo asmens vienaskaita: egzistuoju. Jei būčiau bent viename posūkyje pasirinkęs kitaip, galbūt dabar čia nesėdėčiau. Bet kas toks ten, tame veidrodyje?“Aštuoniuose meistriškuose, suvokimą apie pasaulį plečiančiuose apsakymuose pirmuoju asmeniu kalba klasikinis Murakami pasakotojas. Nuo nostalgiškų atsiminimų apie jaun..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Haruki Murakami

..

Išparduota

Haruki Murakami

..

Išparduota

Haruki Murakami

Tai – vienas magiškiausių Haruki Murakami romanų, lengvai prieinamas, tačiau nepaprastai sudėtingas, kaip ir visa Murakami kūryba. Hipnotizuojantis pasakojimo ritmas skaitytoją įsuka į, rodos, nereikšmingais buitiniais potėpiais piešiamą niūraus trisdešimtmečio gyvenimą. Taigi man dvidešimt devyneri. Dar pus..

Išparduota

Haruki Murakami

..

Išparduota

Haruki Murakami

Ką reiškia turėti spalvą arba būti bespalviam? Ar Cukuru Tadzakis įgis spalvą, o gal kaip tik išmoks priimti žmones be jų spalvų? Cukuru Tadzakiui – trisdešimt šešeri. Mokyklos laikais jis ir dar keturi jaunuoliai buvo susibūrę į harmoningą, jaukią draugiją. Tačiau kad galėtų studijuoti geležinkelio stočių a..

Išparduota

Haruki Murakami

..

Išparduota

Haruki Murakami

Kai iš vieno miestelio aptvaro be žinios pradingsta dramblys, visas vieno žmogaus gyvenimas ima subtiliai verstis aukštyn kojomis. Vidurnaktį staiga baisų alkį pajutusi pora sėda į automobilį ir apiplėšia „McDonald’s“ restoraną. Moteris staiga susivokia nepajėgianti atsispirti mažam žaliam padarėliui, i&scaron..

Išparduota

Haruki Murakami

Haruki Murakami – japonų rašytojas ir vertėjas. Jo grožiniai ir negrožiniai kūriniai pelnė kritikų pripažinimą ir jis gavo šeštą Kafkos prizą už savo romaną Kafka pakrantėje. Jis laikomas svarbia asmenybe postmodernistinėje literatūroje, o laikraštis The Guardian Murakami pavadino vienu iš „pasaulio didžiausių gyvų rašytojų“.    Sulaukęs 30-ies H..

Išparduota

Haruki Murakami

Haruki Murakami, vienas populiariausių šiandienos japonų rašytojų, Lietuvoje įgijo platų gerbėjų ratą. Romanas Kafka pakrantėje (2002), šeštasis Murakami romanas lietuvių kalba, – tai dar vienas ilgas, bet neprailgstantis romanas, leidžiantis mėgautis nepakartojamu šio rašytojo stiliumi, mįslingos tik..

Išparduota

Haruki Murakami

  Romanas „Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas“ skaitytoją panardina į dviejų izoliuotų ir keistų pasaulių gyvenimą. Viename jų – šiuolaikinis Tokijas: herojai klausosi Bobo Dilano, mėgaujasi italų virtuve ir rūpinasi gyvybiškai svarbių duomenų saugumu kompiuterizuotoje bei informacijo..

Išparduota

Haruki Murakami

„The Beatles“ dainos „Norwegian Wood“ („Norvegų giria“) garsai Toru Vatanabę užlieja prisiminimais apie jo pirmąją meilę Naoko, geriausio draugo Kidzukio merginą. Mintimis jis grįžta į studentiškas dienas Tokijuje, į pasaulį, kupiną vienatvės, atsitiktinio sekso, aistros, troškimų ir praradimų, mirt..

Išparduota

Haruki Murakami

  Šis romanas pelnė prestižinį „Yomiuri“ literatūros apdovanojimą, kurį rašytojui įteikė Nobelio premijos laureatas Kenzaburo Oe, anksčiau buvęs vienas aršiausių Haruki Murakami kūrybos kritikų. Tai – bene ambicingiausias Haruki Murakami kūrinys. „Prisukamo paukščio kronikos&ldq..

Išparduota

Haruki Murakami

Naujas Haruki Murakami apsakymų rinkinys po devynerių metų. Pasakojimai dar gilesni, dar aštresni, pranokstantys pranašystes. Šią knygą sudaro šešios tarpusavy susipynusios istorijos: „Drive my Car“. Teatro aktorius Kafuku pasisamdo asmeninę vairuotoją Misaki. Pamažu jis pradeda kalbėtis su ja ramybės ..

Išparduota

Haruki Murakami

Šią knygą sudaro šešios tarpusavy susipynusios istorijos: „Drive my Car“. Teatro aktorius Kafuku pasisamdo asmeninę vairuotoją Misaki. Pamažu jis pradeda kalbėtis su ja ramybės neduodančiu klausimu – kodėl jo mirusiai žmonai reikėjo kitų vyrų. „Yesterday“.  Tokijuje gimęs ir užaugęs Kitaru k..

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 21 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1949 m. sausio 12 d. Kiote, Japonijoje.

Užaugo Kobėje, vėliau persikėlė į Tokiją.

1973 m. baigė Vasedos universitetą.

Po studijų H. Murakami atidarė nedidelį džiazo barą, kuriam kartu su žmona vadovavo 7 metus.

Pirmasis jo romanas 1979 m. laimėjo pradedančiųjų rašytojų literatūros premiją Gunzou. 

Naujausias iš daugelio tarptautinių literatūrinių apdovanojimų – Jeruzalės premija, kurios ankstesni laureatai yra J. M. Coetzee, Milanas Kundera ir V. S. Naipaulas. 

Kūrybos bruožai

H. Murakami rašo istorijas, kurios suteikia skaitytojui galimybę jas interpretuoti įvairiai ir savaip. Tą pačią istoriją ir tas pats skaitytojas gali suvokti skirtingai, jei perskaitys ją iš naujo po kelerių metų. Geriausia tai, kad nors autoriaus knygos ir priskiriamos fantastikos sričiai, visose jo istorijose yra nemažai romantikos, jaudulio, dramos, o kartais ir veiksmo. H. Murakami tekstai palieka tave medžioti atsakymų ir paaiškinimų.

Be to, H. Murakamis yra parašęs keletą negrožinės literatūros kūrinių. Po 1995 m. įvykusio Hanšino žemės drebėjimo ir zarino dujų atakos Tokijo metro jis ėmė interviu iš išgyvenusių aukų ir už tai atsakingo religinio kulto narių. Iš šių interviu jis Japonijoje išleido 2 negrožinės literatūros knygas.