Ignė Ale

„Nejaugi aš, Uršulė Labutytė, taip lengvai pasiduosiu? Ta, kuri, netyčia ištrynusi kursinį darbą, naują parašė per dvi paras? Ta, kuri, gėdingai pamesta ilgamečio vaikino, už pakarpos ištraukė save iš duobės ir grįžo į gimtąjį miestą kurti gyvenimo nuo nulio? Ne, šita Uršulė Labutytė nepasiduoda.”

Ignė Ale – Lietuvos vertėja ir rašytoja, knygų „Tarp A ir B“ bei „Geltona suknelė“ autorė, gyvenanti Klaipėdoje. Būtent į šį miestą nukelia naujausias Ignės Ale romanas „Visi vieniši žmonės“.

Ignė Ale

11,56€
13,60€

Turime sandėlyje

Ignė Ale

15,47€
18,20€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Ignė Ale

Išparduota

Išparduota

Ignė Ale

Išparduota

4 prekės

Biografija

Ignė Ale nuo vaikystės kūrė apsakymus, eilėraščius, romanų ištraukas. Baigdama vidurinę mokyklą auklėtojos duotoje anketoje ryžtingai pareiškė trokštanti tapti rašytoja ir nuo tada… neberašė. Galvojo, kad norą kurti patenkins versdama kitų rašytojų leidinius į lietuvių kalbą, tačiau galiausiai neištvėrė ir puslapiuose įkurdino ne vienerius metus jos galvoje gyvenusius veikėjus. Pirmasis to rezultatas – grožinė knyga „Tarp A ir B“. Po to Ignė Ale išleido „Geltoną suknelę“ ir „Visus vienišus žmones“.

Kūrybos bruožai

Ignė Ale įkvėpimo semiasi skaitydama, svajodama prie jūros, keliaudama ir klausydama muzikos. Tiesa, autorė teigia, kad rašymas yra lygiai toks pat darbas kaip kiti – reikalaujantis laiko, įdirbio ir pasišventimo. Moteris tvirtina, kad vien įkvėpimo nepakanka.

Nors Ignė Ale yra išleidusi kelias knygas, būtent naujausias romanas „Visi vieniši žmonės“ yra kūrinys, labiausiai atspindintis pačią autorę.