Geltona suknelė

7,42€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
8,95€
Autorius Ignė Ale
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786090307748

Knygos „Geltona suknelė“ aprašymas

Ramunė visą gyvenimą buvo tarytum lėlė kitų rankose. Ką veikti, kur eiti, net kaip rengtis – viską sprendė aplinkiniai: močiutė, vyras Dominykas, anyta Sofija. Kurį laiką moteris gyvena būtent tokį gyvenimą ir jai tai atrodo normalu.

Dominykas nuo mažens buvo auklėjamas žengti savo tėvo, garsaus prokuroro, pėdomis. Iki smulkmenų suplanuotame jo gyvenime nebuvo vietos netikėtumams, juolab – žmonos maištui.

Tačiau kai Ramunė, pavargusi nuo nelaimingos santuokos ir nykios kasdienybės, pradeda slapta lankyti maisto gaminimo kursus, jų sustyguotas gyvenimas ima byrėti. Ką darys sutuoktiniai, priversti naujai pažvelgti ne tik į vienas kitą, bet ir į save? Ar išdrįs jie perimti likimą į savo rankas?

Ir nors iš pradžių atrodo, kad tai eilinis pasakojimas apie nelaimingą moterį, ši istorija siunčia svarbią žinią. Tai pasakojimas apie ryžtą keisti ir keistis, apie drąsą ieškoti ir laimę būti savimi.

Visgi ši istorija ne tik apie Ramunę ir Dominyką. Priešingai – kiekvienas veikėjas čia apgalvotas iki mažiausių smulkmenų. Su savitu charakteriu, savita gyvenimo istorija, kiekvienas čia turi ką papasakoti skaitytojui ir tai labai jaučiama.

Paprasta, tačiau labai žemiška ir nuoširdi istorija su daug netikėtų istorijos vingių. Autorė paliečia ne vieną santykių šeimoje temą – brolių ryšys, vyro ir žmonos, mamos ir dukros artumas, ir tiesiog gyvenimiškai nuoširdžios draugystės.


Apie autorę:

Ignė Ale – rašytoja ir vertėja, gyvenanti Klaipėdoje. Nors didžioji jos gyvenimo dalis sukasi apie knygas, autorė stengiasi rasti laiko kelionėms, jūrai ir lėtiems pasivaikščiojimams su augintiniu, škotų terjeru Bugiu.

„Geltona suknelė“ – antra Ignės Ale knyga. Debiutinis romanas „Tarp A ir B“ pasirodė 2021 m. vasarą ir sulaukė didelio skaitytojų dėmesio.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti