Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Mielasis Edvardai

10,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 376
  • ISBN 9786094801969

Knygos „Mielasis Edvardai“ aprašymas

Vieną vasaros rytą dvylikametis Edvardas, jo mylimas vyresnysis brolis, tėvai ir dar 183 keleiviai Niuarke įlipa į lėktuvą, skrendantį į Los Andželą. Tarp jų – Volstrito vunderkindas, su netikėtu nėštumu susitaikiusi jauna mergina, iš Afganistano grįžtantis sužeistas veteranas, senatvės sulaukęs verslo magnatas ir laisvos dvasios moteris, bėganti nuo valdingo vyro. Tačiau lėktuvas tragiškai sudūžta. Edvardas lieka vienintelis išgyvenęs.

Edvardo istorija patraukia visos tautos dėmesį, tačiau jis sunkiai randa savo vietą pasaulyje be šeimos. Jis jaučia, kad dalis jo liko danguje, amžinai susieta su lėktuvu ir visais keleiviais. Tačiau tada jis padaro netikėtą atradimą – tokį, kuris padės jam rasti atsakymus į pačius giliausius gyvenimo klausimus. Kaip atrasti save, kai viską praradai? Kaip atrasti savo tikslą? Ką reiškia ne tik išgyventi, bet ir iš tiesų gyventi?

„Mielasis Edvardai“ – „The New York Times“ bestseleris, parašytas Ann Napolitano.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti