Dingusi dukra

10,22€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
14,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 144
  • ISBN 9786090155813

Knygos „Dingusi dukra“ aprašymas

Vidutinio amžiaus išsiskyrusi Leda pirmą kartą po daugelio metų lieka viena, kai dvi suaugusios dukterys išvyksta iš namų gyventi pas tėvą į Torontą. Netikėtai pajutusi laisvę, ji išvyksta atostogauti į Jonijos pakrantę.

Tačiau netrukus ją suintriguoja paplūdimyje besiilsinti jauna mama Nina, su kuria ji galiausiai užmezga pokalbį. Ninai patikėjus tamsią paslaptį, vienas iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas įvykis priveda prie įvykių, kurie gali sugriauti Ninos šeimą.

„Nors didžioji dalis dramos vyksta [Ledos] galvoje, Ferrante turi psichologinio siaubo talentą, todėl ši drama yra tokia šokiruojanti ir išraiškinga.“ The New Yorker

„Ferrantės proza stulbinamai nuoširdi, tiesioginė ir nepamirštama. Iš paprastų elementų ji sukuria galingą pasakojimą apie viltį ir apgailestavimą.“ Publishers Weekly


Elena Ferrantė – pseudonimu pasirašanti italų autorė (o gal autorius?). Lietuvoje beprotiško populiarumo sulaukė jos neapolietiška saga. 
Pagal romaną „Dingusi dukra“ sukurtas filmas: https://www.imdb.com/title/tt9100054/ 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti