Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nuostabioji draugė

Nuostabioji draugė

Internetu:
12,32€
Knygyne:
14,85€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090126141

Knygos „Nuostabioji draugė “ aprašymas

Tai pirmoji garsios „Neapolietiškos Sagos“ knyga, kaipmat pelniusi viso pasaulio skaitytojų liaupses. Romanas „Nuostabioji draugė“ – tai istorija, pasakojanti apie dvi Neapolyje gyvenančias mergaites Eleną ir Lilą, susiduriančias su skurdu, visuomenės pripažinimo stoka bei tarpusavio konkurencija. Autorė Elena Ferrante knygoje vaizduoja, kaip sunkiai merginos siekia savo tikslų ir kaip nelengva yra išbristi iš skurdo gyvenant neturtingoje šeimoje. Taip pat labai aiškiai ir charakteringai yra aprašomas ir pats Neapolis – romane jis tampa tarsi atskiru veikėju. 

Skleidžiant knygos puslapius, vaizduojamas mergaičių virsmas į moteris. Ir nors tam tikri įvykiai paskatina jųdviejų konkurenciją bei pykčius, Elena ir Lila žino – bėdai esant viena į kitą jos visuomet gali atsiremti. Ši knyga patiks gyvenimiškų istorijų mėgėjams, o vaizdingi Neapolio aprašymai nukels skaitytoją į šiltą, saulėtą ir visai kitokią Italiją. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti