Mirties angelas

6,40€
9,15€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Mika Waltari
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 464
  • ISBN 9786094665141

Knygos „Mirties angelas“ aprašymas

Tai – gyvas pasakojimas apie apokaliptinį įvykį, krikščioniškojo Konstantinopolio apgultį ir žlugimą 1453 m., kai jį užėmė Osmanų imperijos turkai. „Mirties angelas“ – tai Jono, ieškotojo, vizionieriaus ir nuo pasaulio pavargusio klajūno, dienoraščio forma. Grįžęs į gimtinę kovoti už paskutinį Rytų Romos imperijos bastioną, jis turi susitikti su mirties angelu, kuris turi jo paties veidą.

 

Tačiau laikas bėga, o Bizantijos imperija susitraukė iki buvusios šlovės šešėlio. Jos legendinė sostinė, neturinti draugų ir kupina išdavysčių, griūva tarp savo didžiųjų sienų. Imperatorius Konstantinas XI žino, kad atokvėpio nebus. Kol miestas ruošia savo silpną gynybą susidurti su didžiule turkų armija, Jonas ir gražuolė graikų aristokratė Ana užmezga audringą romaną, kurį lemia ilgesys bei neviltis.

 

Šis suomių rašytojo Mika Waltari istorinis romanas – tai didinga tragedija, kuriai suteiktas skaudus žmogiškas veidas. Per kurtinantį turkų bombardavimą, beviltiškus kruvinus mūšius ant griūvančių sienų ir paskutinį įsimylėjėlių apsikabinimą mes kartu su Jonu tampame Bizantijos mirties liudininkais. Sielvarto šauksmas skamba per visą krikščionišką bendruomenę ir praneša apie epochos pabaigą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti