Mažoji laimės knyga : Hygge : gyvenimas pagal danus (2-oji laida)

12,71€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
14,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Meik Wiking
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786094902369

„Mažoji laimės knyga : Hygge : gyvenimas pagal danus (2-oji laida)“ aprašymas

Dažnai sakoma, kad Danija yra laimingiausia šalis pasaulyje. Tai priklauso nuo vieno dalyko: hygge. „Žodžiu hygge vadinama viskas, pradedant menu kurti intymumą bei dvasiniu jaukumu ir baigiant malonumu, kurį suteikia paprasti, raminantys dalykai. Man labiausiai patinka gerti kakavą prie žvakių šviesos...“

Kas yra hygge, supranti tada, kai jį pajunti. Tai jaukumas, kuris gali apimti, susirangius ant sofos su mylimu žmogumi ar dalijantis paprastu, bet skaniu maistu su artimiausiais draugais. O gal tai nutinka gaiviais mėlynais rytais, kai pro langus tik pradeda skverbtis šviesa. Tačiau tai nelabai atspindi, ką hygge reiškia Danijos kultūrai. Tai neatsiejama jų gyvenimo būdo dalis ir viena iš daugelio priežasčių, kodėl danai laimingiausiųjų sąraše. Hygge taip pat yra labai asmeniška, ir viskas, kas suteikia ramų pasitenkinimą.

Hygge yra apie atmosferą ir patirtį, o ne apie daiktus. Tai buvimas su žmonėmis, kuriuos mylime. Namų jausmas. Jausmas, kad esame saugūs, kad esame apsaugoti nuo pasaulio ir leidžiame sau nusileisti. Daugeliu atžvilgių tai tarsi geras apkabinimas, bet be fizinio kontakto, būtent tokioje situacijoje galite būti visiškai atsipalaidavę ir sau. Todėl hygge menas taip pat yra menas išplėsti savo komforto zoną įtraukiant kitus žmones.

Kas geriau už Meiką Wikingą gali jums papasakoti apie hygge? Meikas yra Laimės tyrimų instituto Kopenhagoje direktorius, daugybę metų tyrinėjęs danų gyvenimo magiją. Nuostabi, įkvepianti Meiko knyga, kurioje rasite patarimų, kaip parinkti tinkamą apšvietimą, surengti vakarėlį, sudaryti hygge pirmosios pagalbos rinkinį ir net kaip apsirengti, padės jums tapti laimingesniems.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti