Žirgas ir jo berniukas. Ciklo Narnijos kronikos 3-ioji knyga

4,00€
*Išpardavimo kaina
11,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius C. S. Lewis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786090147986

Knygos „Žirgas ir jo berniukas. Ciklo Narnijos kronikos 3-ioji knyga“ aprašymas

Trečioji ciklo „Narnijos kronikos“ knyga. 

Skaitytojams nuo 10 metų. 

Narnija… Šalis, kur arkliai moka šnekėti. Kur auga išdavystė. Kur laukia likimas... 

Tai vaikų literatūros klasika, kviečianti į magišką šalį Narniją, kur rutuliojasi nesibaigianti kova tarp gėrio ir blogio, kur netrūksta kvapą gniaužiančių herojų nuotykių ir išbandymų. Jau septyniasdešimt metų ši serija kursto skaitytojų vaizduotę ir ragina visuomet stoti į gėrio ir tiesos pusę.

Du bėgliai susitinka ir suvienija jėgas. Jie tesvajoja ištrūkti iš savo siaubingo gyvenimo ir nukeliauti į Narniją. Bet jie nugirsta apie žiaurų Kalormenų planą užgrobti Narnijos valdžią iš keturių jos tikrųjų valdovų – Piterio, Susanos, Edmundo ir Liusės. Bėgliai atsiduria tragiško mūšio sūkuryje, nuo jo baigties priklausys visos Narnijos lemtis.

Clive Staples Lewis (1898–1963) – vienas ryškiausių XX a. intelektualų ir rašytojų. Jo literatūros kritikos ir teologijos darbai bei grožiniai kūriniai atnešė autoriui pasaulinę šlovę. Vienas populiariausių jo kūrinių – septynių knygų ciklas „Narnijos kronikos“, tapęs pasauline vaikų literatūros klasika, žadinančia skaitytojų fantaziją iki dabar. Trečioji serijos dalis - „Žirgas ir jo berniukas". „Narnijos kronikos“ išverstos į beveik 50 kalbų ir jų parduota apie 100 mln. egzempliorių.

Vertėja - Aurelija Jucytė. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti