Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -30%
Burtininko sūnėnas. Ciklo Narnijos kronikos 1-oji knyga

Burtininko sūnėnas. Ciklo Narnijos kronikos 1-oji knyga

8,05€ 11,50€
Sutaupote:
3,45€
Apie
1-oji ciklo „Narnijoskronikos“ knygaSkaitytojams nuo 10 metųNARNIJA... Ten vaikštinėja kalbantys žvėrys. Ten pasaloje tyko ragana. Ten jau beužgimstąs naujas pasaulis...Tai vaikų literatūros klasika, kviečianti į stebuklingą š...
Leidykla: Alma littera
Autorius C. S. Lewis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786090147962

Knygos „Burtininko sūnėnas. Ciklo Narnijos kronikos 1-oji knyga“ aprašymas

1-oji ciklo „Narnijoskronikos“ knyga

Skaitytojams nuo 10 metų

NARNIJA... Ten vaikštinėja kalbantys žvėrys. Ten pasaloje tyko ragana. Ten jau beužgimstąs naujas pasaulis...

Tai vaikų literatūros klasika, kviečianti į stebuklingą šalį Narniją, kur vyksta amžina kova tarp gėrio ir blogio, kur nestinga jaudinančių herojų nuotykių ir išmėginimų. Jau septyniasdešimt metų ši serija žadina skaitytojų fantaziją ir skatina visada stoti į gėrio ir teisybės pusę.

Polės ir Digorio laukia įspūdingas ir pavojingas nuotykis. Digorio dėdė, pasitelkęs stebuklingus žiedus, išsiunčia juos kažkur... Kitur. Į kitą pasaulį, kur piktoji ragana siekia juos pavergti. Prieš grįždami į savo pasaulį vaikai patirs daugybę išmėginimų ir padės nuo blogio apsaugoti Narniją.

Clive Staples Lewis(1898–1963) – vienas didžiausių XX a. intelektualų ir rašytojų. Jo literatūros kritikos ir teologijos darbai bei grožiniai kūriniai pelnė autoriui pasaulinę šlovę. Vienas žymiausių jo kūrinių – septynių knygų ciklas „Narnijos kronikos“, tapęs pasauline vaikų literatūros klasika, žadinančia skaitytojų fantaziją ikišių dienų. „Narnijos kronikos“ išverstos į beveik 50 kalbų ir jų parduota apie100 mln. egzempliorių.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai