Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Karo žirgas

Karo žirgas

Internetu:
7,42€
Knygyne:
8,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 144
  • ISBN 9786090146576

Knygos „Karo žirgas“ aprašymas

Ši knyga – tai talentingo britų vaikų literatūros kūrėjo Michael Morpurg šedevras, kuris patenka į leidyklos „Ama Littera“ leidžiamą vertingiausių klasikos kūrinių kolekciją. 

„Karo žirgas“ – tai knyga apie Pirmąjį Pasaulinį karą, kurio metu kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Pagrindinis istorijos herojus bei pasakotojas žirgas Džojus gimsta ir auga įprastoje fermoje, tačiau kaip ir daugelis to meto žirgų, yra nuperkamas ir papuola į frontą. Jame neišvengia žiaurumo bei skausmo. Nors žirgas yra vertinamas karo bendražygių, jis visą laiką jaučia širdgėlą ir ilgisi berniuko, su kuriuo kartu užaugo fermoje. Tuo tarpu jaunuolis vardu Albertas jaučiasi panašiai – jis yra pasiryžęs bet kokia kaina surasti Džojų ir jį susigrąžinti. 

Ši knyga – tai jaudinanti istorija apie draugystę, ištikimybę, pasiryžimą karo beprotybėje – ji palies tiek mažus, tiek jau suaugusius skaitytojus. Be to, pagal šį kūrinį garsusis režisierius Stevenas Spielbergas sukūrė kino filmą, taip pat pelniusį pasaulinę šlovę. 


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai