Karo žirgas. Iliustruotas leidimas

13,18€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9786090156629

„Karo žirgas. Iliustruotas leidimas“ aprašymas

Vaikams nuo 5 metų ir visai šeimai.


Moderniąja vaikų literatūros klasika tapusi istorija atgimsta nauju pavidalu – viltimi alsuojantį tekstą paveikslėlių knygai pritaikė pats autorius, o nepamirštamas iliustracijas sukūrė Tomas Clohosy Cole.


Vieną dieną vėl išgirsi šaukiant tavo vardą ir suprasi, kad tai aš. Lauk manęs, Džojau. Rasiu tave. Pažadu.


Nuoširdi, jaudinanti, laikui nepavaldi istorija apie vaikino ir žirgo draugystę. Šis pasakojimas daugybę jaunų žmonių supažindino su Pirmojo pasaulinio karo sumaištimi, baime, viltimi, herojiškumu ir gerumu, kuris įmanomas net karo beprotybėje.


Kai Alberto numylėtinį žirgą Džojų parduoda į kariuomenę, vaikinas užsirašo į šauktinius, kad rastų savo draugą tarp tūkstančių kitų karo arklių. Karui įsisiūbavus, Albertas ir Džojus patenka į skirtingas fronto puses. Abu gyvi tik viena mintimi – jie privalo rasti vienas kitą.


Paveikslėlių knyga buvo sukurta minint 40-ąjį knygos „Karo žirgas“ jubiliejų.


„Karo žirgas“:

  • jautri istorija ugdo empatiją;
  • pabrėžiamas kilnumas, gerumas, pasiaukojimas ir ištikimybė;
  • įtaigus pasakojimas supažindins su karu ir bus naudingas pokalbiams su vaikais, edukacijai;
  • turtina žodyną ir ugdo meninį suvokimą.


Michael Morpurgo (g. 1943) – talentingas britų vaikų literatūros kūrėjas, daugiau nei šimto knygų autorius, išgarsėjęs jautriomis istorijomis apie gyvūnus. Į lietuvių kalbą išversta ir daugiau jo knygų: „Gimęs bėgti“, „Kasparas, kačių princas“, „Baltasis liūtas“. Pirmą kartą 1982 m. pasirodęs „Karo žirgas“ yra vienas reikšmingiausių autoriaus kūrinių, pagal kurį garsus Holivudo režisierius Stevenas Spielbergas sukūrė kino filmą. 2003 ir 2005 m. kūrėjas buvo išrinktas Vaikų premijos laureatu ir tapo skaitymo ambasadoriumi: dvejus metus su įvairaus amžiaus skaitytojais kalbėjosi apie skaitymą ir jo prasmę, skatino atrasti skaitymo malonumą ir geras knygas. 2018 m. autoriui suteiktas riterio titulas už nuopelnus literatūrai.


Tom Clohosy Cole yra laisvai samdomas knygų ir periodikos iliustruotojas. Tarp jo klientų – „Penguin“, „Puffin Classics“, „The Guardian“ ir „The New York Times“. Taip pat dirba animacinių filmų dailininku ir režisieriumi. Kuria iliustracijas ir savo paties rašomoms knygoms.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti