Baik cirkus, Cvirka!

9,42€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
13,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094802164

Knygos „Baik cirkus, Cvirka!“ aprašymas

Biografinis romanas apie rašytoją ir politinį veikėją Petrą Cvirką (1909–1947). Nors šis rašytojas susilaukia prieštaringų vertinimų, knygos autorius Gasparas Aleksa P. Cvirką aprašo kaip iššūkių kupino likimo asmenį, vaizduodamas įvairias jo gyvenimo detales ir įvykių aplinkybes. Romanas prasideda paskutinėmis P. Cvirkos gyvenimo dienomis, kai rašytojui ramybės neduoda mintys apie vietos realijas, graužia abejonės ir neramina žinia, kad gimtinėje jau siautėja stribai.

„Kur mano kaltė? Kas apsėdo? Kaip ėmiau ir įsivėliau lyg musė į voratinklį? Žudynių sustabdyti nepajėgiu. Tėvynė parduota. Aš ieškau teisybės, o naujieji šeimininkai visi lyg susitarę: „Cvirka, baik cirkus...“ Tai kas toks esu? Kas būsiu? Po metų... Po šimto metų...“ – kankinasi rašytojas, o sūnus Andriukas per slogų sapną jį guodžia: „Viskas yra vėjas, tėveli!“

Gasparas Aleksa (g. 1945) – Lietuvos poetas, gydytojas, dramaturgas, prozininkas. Nuo 2001 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Autorius skaitytojus sudomino futuristiniu romanu „Ėriukėlis stiklo ragais“, chirurgų kasdienybės pasakojimais „Adomo broliai ir moterys“, istorija apie disidentą kunigą Juozą Zdebskį „Šventojo Akiplėšos medžioklė“, poezijos rinkiniais „Giedantis rupūžys“ bei „Prabudimai“. Šeštasis autoriaus romanas „Baik cirkus, Cvirka!" atskleidžia gabaus rašytojo, kontraversiško veikėjo Petro Cvirkos istoriją.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti