Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nindzė. Atskleidžiant mitą

12,40€
14,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 344
  • ISBN 9789955268758

Knygos „Nindzė. Atskleidžiant mitą“ aprašymas

Nuo galvos iki kojų juodais drabužiais užsimaskavęs nindzė paprastai laikomas geriausiu slaptojo karo meistru, pasižyminčiu beveik antgamtiškomis kovos menų galiomis. Jis atlieka neįtikėtinus žygdarbius, klaidindamas priešus mįslingais rankų judesiais ar svaidydamas aštrias geležines žvaigždes.

Daug knygų apie japonų kultūros fenomenus parašęs britų istorikas, daugiausia dėmesio skiriantis Japonijos karinei istorijai, ypač samurajų laikotarpiui, Stephenas Turnbullas (g. 1948 m. vasario 6 d.) nusprendė atskleisti populiarųjį nindzės mitą, išsiaiškinti jo kilmę ir raidą. Remdamasis autentiškais japoniškais šaltiniais autorius knygoje Nindzė. Atskleidžiant mitą įrodo, kad gausybė gerai žinomų nindzių tradicijos bruožų yra naujai išrasti.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Tamulevičius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti