Tigras, glostantis pėdas

9,59€
13,70€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786090147757

Knygos „Tigras, glostantis pėdas“ aprašymas

TIGRAS, GLOSTANTIS PĖDAS turi labai aštrius nagus. Jų paliekamos žaizdos, tarsi skraidantys Biblijos puslapiai, dykumos skėriais nuplasnoja per Etiopijos dykumą. Tai kelionė, kurioje nebesvarbūs kilometrai, nuovargis, pokšinčios gyslos ar braškantys kaulai. Tai kelias į priešingą pusę, nei nukreipia rodyklės, o antspaudus čia renkiesi ne į piligrimo pasą, bet tiesiai į širdį. Kiek jų reikia surinkti, kad gautum sertifikatą už gyvenimą?

Kvapą gniaužiantis, kupinas tūkstantmečių paslapčių, mistiškas, detektyvinis pasakojimas, besidriekiantis rūkuose paskendusiose Astūrijos kalnų grandinėse, Afrikos dykynėse ir Islandijos žaižaruojančiuose ledynuose. Jautri, kiekvieną asmeniškai paliečianti istorija, kurioje tiek daug žmogiškumo, antgamtinės jėgos, pasitikėjimo beribe Visatos ir meilės jėga.

Ar galima pasiklysti vieninteliame kelyje? Ar kybant tarp žemės ir dangaus įvyks dieviškasis sielos virsmas? Ar Lalibelos ikonų šventųjų akys išsiplės iš nuostabos išgirdusios atsakymą į klausimą: išlikti gyvam ar išlikti žmogumi?

O kai senasis etiopas paklaus: „Ką tau sako Dievas?“, per tavo nuodėmingą širdį drykstelės Tigras, glostantis pėdas, ir tu gausi paskutinį antspaudą.

Knyga, kurioje tiek daug pozityvumo, kuri, nors ir privers liūdėti, privers ir garsiai juoktis. Unikalus rašymo stilius, nuostabios paraleliai einančios istorijos, leisiančios susimąstyti ir apie savo gyvenimo kelionę.

Kur ieškoti savojo kelio prasmės, savojo „aš“?

Kada ir kaip įvyksta vidinis lūžis?

Visi atsakymai slypi širdyje. Kai, rodos, nori nuleisti rankas ir pasiduoti gundymui pesimizmu, kaip tik tame taške Tavo siela pragysta.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti