Bibliofobija

1,00€
*Išpardavimo kaina
10,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025817

Knygos „Bibliofobija“ aprašymas

„Meilė šioje knygoje keista, veikėjai keisti, jų paskatos keistos. Bet taip tik atrodo. Tos keistenybės – apgaulinga plutelė, pridengianti gilias poteksčių sroves. Iš tikrųjų viskas čia tikra, tokie ir esame, taip ir mylime, taip ir bendraujame. Ypatinga savito braižo autoriaus, konjunktūrinių pseudoliteratūrinių žaidimų nežaidėjo, knyga.“ – Rašytojas Vidas Morkūnas. Aido Jurašiaus knyga „Bibliofobija“ – tai pirmasis ilgai brandintas poeto, dramaturgo, knygų vaikams trumposios prozos rinkinys.
Knygoje bandoma gyvenimą perkelti į  literatūrą ir atvirkščiai, kol galiausiai žiūrima, kur visa tai nuves. Kūrinyje meistriškai žaidžiama stiliais, formomis, čia susipina provokuojanti filosofija ir dalelė autobiografiškumo, lyrizmo, vulgarybės, šventvagystės ir metafizinio alkio. Intrigos, paslaptingumo ir prasmės įgauna net ir knygoje palikti tušti knygos puslapiai. 
Skaitytojai, kurie buvo sustoję kryžkelėje tarp bibliofilijos ir bibliofobijos, patyrę tikro gyvenimo ir gyvenimo knygoje susidvejinimą, dažniausiai nusivilia, kad toji knygoje aprašyto herojo dvasia tikrame gyvenime nepadeda. Tokiu būdu A. Jurašius knygoje „Bibliofobija“ stengiasi skaitytojams padėti nusibrėžti aiškią liniją tarp knygos ir gyvenimo bei ieškoti ir daugiau alternatyvių atskyrimo pusių.  

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti