Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -20%
Bibliofobija

Bibliofobija

Internetu:
8,72€
Sena kaina:
10,90€
Sutaupote:
2,18€

Apie

Užsidaręs duris grįžau į kambarį. Atsisėdau į fotelį ir susimąsčiau, kaip užbaigsiu jai skirtą tekstą. Nutariau, kad mano herojus atsiguls į dar šiltą nuo kūno lovą. Sujaukta paklodė primins dykumą, ir dar bus ant jos jųdviejų kūnų skys...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025817

Knygos „Bibliofobija“ aprašymas

Užsidaręs duris grįžau į kambarį. Atsisėdau į fotelį ir susimąsčiau, kaip užbaigsiu jai skirtą tekstą. Nutariau, kad mano herojus atsiguls į dar šiltą nuo kūno lovą. Sujaukta paklodė primins dykumą, ir dar bus ant jos jųdviejų kūnų skysčių oazių. Prieš užmigdamas jis susimąstys, kažin kokį dievą garbino Sacharos civilizacijos, ir nutars, kad saulės. Užsimerkęs bandys įsivaizduoti jo veidą, bet jis visada jam iškils aplytas. Taip, aplytas saulės dievo veidas. Užsirašiau šiuos žodžius į sąsiuvinį. Tada atsiguliau į dar šiltą nuo jos kūno lovą. Sujaukta paklodė priminė dykumą, ir dar buvo ant jos mudviejų kūnų skysčių oazių. Bet jie sparčiai džiuvo. 

„Bibliofobija“ – ilgai brandintas pirmasis poeto, dramaturgo, knygų vaikams autoriaus Aido Jurašiaus trumposios prozos rinkinys. Tai konceptuali apsakymų knyga, savotiškas novelių romanas, pasakojantis apie bandymą gyvenimą perkelti į literatūrą, o paskui literatūrą į gyvenimą ir kur visa tai veda. Autorius meistriškai žaidžia stiliais ir formomis, supina provokuojančią filosofiją ir nujaučiamą autobiografiškumą, lyrizmą ir vulgarybę, šventvagystes ir metafizinį alkį, o prasmę čia įgyja net ir tušti knygos puslapiai...

„Meilė šioje knygoje keista, veikėjai keisti, jų paskatos keistos. Bet taip tik atrodo. Tos keistenybės – apgaulinga plutelė, pridengianti gilias poteksčių sroves. Iš tikrųjų viskas čia tikra, tokie ir esame, taip ir mylime, taip ir bendraujame. Ypatinga savito braižo autoriaus, konjunktūrinių pseudoliteratūrinių žaidimų nežaidėjo, knyga.”

Rašytojas Vidas Morkūnas

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai