Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Dievas su šlepetėmis

Dievas su šlepetėmis

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 192
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090142691

Knygos „Dievas su šlepetėmis“ aprašymas

Tai debiutinis aktoriaus Juozo Gaižausko romanas, kurį įkvėpė jo paties įveiktas piligriminis žygis ir akistata su Dievu. 

„Dievas su šlepetėmis“ – pasakojimas, paremtas asmenine Juozo Gaižausko patirtimi. Žymus Lietuvos teatro ir kino aktorius ir TV laidų vedėjas šioje knygoje aprašo savo piligriminį žygį iš Lisabonos į Santjago de Kompostelą. Nepatyręs keliautojas susiduria su kiekviename kilometre jo laukiančiais iššūkiais, skirtingais žmonėmis ir net nuodinga gyvate. Be viso to, pradedantysis piligrimas netgi atsiduria vienui vienas kalnuose, kur, rodos, nėra nė gyvos dvasios. Pūslės ant kojų, skausmas, liūdesys, bet kartu kylanti saviironija ir tikėjimas – štai apie ką rašo šios knygos autorius. 

Romaną rekomenduoja tokie visuomenės autoritetai kaip muzikantas A. Mamontovas, aktorė E. Latėnaitė, krašto apsaugos ministras R. Karoblis, aktorius R. Vilkaitis. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti