Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Juozas Gaižauskas

„Net labai bijodamas žmogus gali turėti milžinišką drąsą.”

Juozas Gaižauskas – Lietuvos prodiuseris, aktorius, rašytojas, renginių ir TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas. Lietuvos aktorių gildijos, Lietuvos teatro sąjungos, asociacijos LATGA (Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos) ir asociacijos AGATA(Lietuvos gretutinių teisių asociacijos) narys. Žymūs J. Gaižausko kūriniai: „Dievas su šlepetėmis“, „Tigras, glostantis pėdas“, „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“.


Išdėstymas:
elakcija

Juozas Gaižauskas

10,87€

Tai debiutinis aktoriaus Juozo Gaižausko romanas, kurį įkvėpė jo paties įveiktas piligriminis žygis ir akistata su Dievu. „Dievas su šlepetėmis“ – pasakojimas, paremtas asmenine Juozo Gaižausko patirtimi. Žymus Lietuvos teatro ir kino aktorius ir TV laidų vedėjas šioje knygoje aprašo savo piligriminį žygį iš Lisabonos į Santjago de Kompostelą...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Juozas Gaižauskas

11,86€

Pati tikriausia neįtikėtinos įtampos kupina istorija apie meilę, tikėjimą, neviltį, skausmą, užmarštį ir atmintį, kurioje vienintelis teisingai atsakytas klausimas gali sugrąžinti viltį ir sušluoti visus atminties trupinius... Tik kaip jį prisiminti? Jeigu esi tik pasibaidęs Dievo žirgas...Su šypsena stebint praeivių šventinį šurmulį, staiga visą e..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Juozas Gaižauskas

11,37€

TIGRAS, GLOSTANTIS PĖDAS turi labai aštrius nagus. Jų paliekamos žaizdos, tarsi skraidantys Biblijos puslapiai, dykumos skėriais nuplasnoja per Etiopijos dykumą. Tai kelionė, kurioje nebesvarbūs kilometrai, nuovargis, pokšinčios gyslos ar braškantys kaulai. Tai kelias į priešingą pusę, nei nukreipia rodyklės, o antspaudus čia renkiesi ne į piligrim..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Juozas Gaižauskas

11,57€

Išgyvenusieji granatos sprogimą kartais pasakoja neįtikėtiną istoriją – teigia matę, kaip sprogmuo lėtai nušvito, skilo ir į visas puses pažiro žaižaruojančių skeveldrų spiečius. Tūkstančiai mažyčių, įvairiausių formų jos dalelių lyg sulėtintame filme užpildė akiratį. Ir nuostabiausia tai, kad vienu metu buvo galima stebėti ir justi kiekvienos skev..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1968 m. balandžio 18 d. Tauragėje.

Mokėsi Tauragės 4-oje vidurinėje mokykloje (dabar – Tauragės Žalgirių gimnazija).

1984 m. baigė Tauragės muzikos mokyklos fortepijono specialybę.

1984–1985 m. tęsė fortepijono studijas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje.

1985–1987 m. studijavo ir baigė Šiaulių Sporto mokyklą-internatą, rankinio specialybę.

1991 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Teatro fakultetą ir įgijo aktoriaus specialybę.

1991–1994 m. „Šiaurės Atėnų teatro“ aktorius.

1994–1997 m. muzikinės humoristinės grupės „Viengungių melodijos“ įkūrėjas ir atlikėjas.

1996 m. susituokė su Agne Dalia.

1997 m. susilaukė dukters Gabrielės.

Nuo 2008 m. profesionalaus komedijos teatro „Domino“ aktorius. 

Nuo 2015 m. teatro „Cezario grupė“ aktorius. 

2020 m. išleido romaną „Dievas su šlepetėmis“.

2021 m. suteiktas Meno kūrėjo statusas.

Kūrybos bruožai

Pirmoji J. Gaižausko knyga „Dievas su šlepetėmis“ išsiskiria itin įtraukiančiu, bet lengvu stiliumi. Tai – dienoraštis apie piligrimystę. Knyga skatina drąsiai leistis į kelią ir patirti nuotykių, sutikti nepaprastų žmonių ir atrasti save, surasti santarvę su Dievu ir pačiu gyvenimu.

Neilgai trukus rašytojas pristatė ir antrąją knygą „Tigras, glostantis pėdas“. Detektyvinių bei mistinių detalių turintis kūrinys nukelia skaitytoją į Islandijos ledynus, Astūrijos kalnus, Afrikos dykynes... Kaip ir pirmojoje knygoje, šioje taip pat liečiamos piligrimystės temos.

Pati naujausia J. Gaižausko knyga „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ yra tarsi autoriaus minčių ir Vytauto Mačernio eilių kombinacija. Taip skaitytojams prieš akis atsiveria stulbinantis pasakojimas... Šio autoriaus kūriniai neabejotinai patiks visiems, mėgstantiems unikalią mūsų tautiečių literatūrą ir ieškantiems savęs.