Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių

18,21€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
21,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094665608

„Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių“ aprašymas

12 gyvenimo taisyklių“ papildančiame leidinyje pateikiama daugiau patarimų, kaip įveikti pavojingą šiuolaikinio gyvenimo kelią. Pirmojoje knygoje psichologas, garsus Harvardo ir Toronto universitetų profesorius Jordan B. Peterson padėjo milijonams skaitytojų įvesti tvarką savo gyvenimo chaose. Dabar drąsiame tęsinyje „Kitapus tvarkos. Dar 12 gyvenimo taisyklių“ Petersonas pateikia dar 12 gelbstinčių principų, kaip atsispirti alinančiam mūsų troškimui tvarkyti pasaulį.

 

Šiais laikais, kai žmogaus valia vis labiau įsigali visose gyvenimo srityse – nuo socialinių struktūrų iki emocinių būsenų, – Petersonas perspėja, kad per didelis saugumas yra pavojingas. Be to, jis siūlo strategijas, kaip įveikti kultūrines, mokslines ir psichologines jėgas, skatinančias polinkį į tironiją. Autorius moko, kaip pasikliauti savo instinktu, kad rastume prasmę bei tikslą net ir tada, kai jaučiamės bejėgiai.

 

Perteklinis chaosas kelia nestabilumo ir nerimo grėsmę, o per didelė tvarka gali priversti mus suakmenėti ir sustingti. Knyga „Kitapus tvarkos“ kviečia subalansuoti šiuos du pamatinius tikrovės principus ir veda mus tiesiu bei siauru keliu, kuris juos skiria.


Jordanas Berntas Petersonas (g. 1962 m. birželio 12 d.) - Kanados klinikinis psichologas, "YouTube" vaizdo įrašų kūrėjas, rašytojas, Toronto universiteto profesorius emeritas. 2010 m. jis pradėjo sulaukti didelio dėmesio kaip viešasis intelektualas dėl savo pažiūrų kultūros ir politikos klausimais, kurias dažnai apibūdina kaip konservatyvias.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti