Mano kova. Mylintis žmogus

9,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 544
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094791864

„Mano kova. Mylintis žmogus“ aprašymas

„Tada sutikau Lindą ir patekėjo saulė. Kitaip to apibūdinti negaliu.“

Visame pasaulyje išpopuliarėjusiame 6 autobiografinių romanų cikle „Mano kova“ Karlas Ove Knausgårdas atvirai aprašo savo paties, o ne išgalvotų personažų gyvenimą. Kiekviena dalis - tai talentingai parašytas, tvirtais siužeto siūlais sukabintas romanas. Unikalaus stiliaus pasakojime susipina intymios kasdienio gyvenimo detalės su pamatiniais – meilės, mirties, vienatvės, kūrybos, baimių ir gėdos – klausimais. Šis literatūros šedevras suteikia galimybę pažinti vieną originaliausių nūdienos rašytojų.

Antros ciklo knygos „Mano kova. Mylintis žmogus“ šerdis – K. O. Knausgårdo ir jo žmonos Lindos meilės istorija. Pasakodamas apie santykius autorius brutaliai analizuoja kitas meilės ir nemeilės formas: vaikams, tėvams, draugams, giminėms, šaliai, kaimynui, nepažįstamajam. Leidžiasi į skaudžias savojo „aš“ paieškas. Rašymas jam – mėginimas išsilaisvinti. Autorius paliečia ir savęs pažeminimo arba išaukštinimo temas. Kuria gyvybingą istoriją apie kasdienes, mažas ir dideles, kovas, kurias visi įveikiame diena po dienos.

„Didžioji literatūra, lygintina su Marcelio Prousto, Roberto Musilio, Thomo Manno kūriniais.“ - Berlingske Tidende

„Turbūt reikšmingiausias šių laikų literatūros kūrinys.“ - Rachel Cusk

„Be jokių tabu.“ - NDR Kultur

„Dėl šios knygos kraustausi iš proto.“ - Zadie Smith

„Tikresnis už patį gyvenimą.“ - La Repubblica

Karl Ove Knausgård (Karlas Uvė Knausgordas, g. 1968) – žymiausias šiuolaikinis norvegų rašytojas, tėvynėje pramintas fenomenu, kai kurių literatūros kritikų laikomas talentingiausiu šių laikų prozininku. „Mano kovos“ ciklas Norvegijoje pasirodė 2009–2011 m. Serija kritikų vertinama kaip vienas svarbiausių šiuolaikinės literatūros kūrinių, atspindinčių pastarųjų metų literatūros tendenciją – rašyti ilgas, tęstines, į kelių tomų sagas išsiplečiančias tų pačių veikėjų istorijas. Autorius yra pelnęs 2009 m. Bragės premiją, 2017 m. Jeruzalės premiją ir 2019 m. Švedijos akademijos Šiaurės šalių premiją.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti