Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Žaidimas

Žaidimas "Gyvūnai. Paveikslėlių domino"

3,47€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Abino
Informacija
  • ISBN 5907438272236

„Žaidimas "Gyvūnai. Paveikslėlių domino"“ aprašymas

Tai klasikinis stalo žaidimas, skirtas vaikams. Kitaip nei tradiciniame domino su taškais pažymėtais kauliukais, šiame žaidime domino kortelės yra sužymėtos paveikslėliais, todėl žaisti galės ir tie vaikai, kurie dar nemoka skaičiuoti.

Kaip žaisti?

Užduotis patiems mažiausiems – iš domino kortelių sudėti gyvatėlę taip, kad kortelės jungtųsi vienodais paveikslėliais.

Vyresnieji gali žaisti pagal domino taisykles. Kortelės užverčiamos ir sumaišomos. Kiekvienas žaidėjas traukia po 5 domino korteles ir jas laiko taip, kad kiti jo paveikslėlių nematytų. Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas – jis iš turimų kortelių padeda vieną atverstą visiems pasiekiamoje vietoje. Toliau žaidžiama iš eilės, ratu. Žaidėjas prie padėtos kortelės iš bet kurios pusės prideda vieną iš turimų kortelių, tačiau tik taip, kad kortelės jungtųsi vienodais paveikslėliais. Per kitus ėjimus korteles galima dėti tik prie grandinėlės priekyje arba gale esančios kortelės. Jei žaidėjas reikiamos kortelės neturi, jis paima vieną iš užverstųjų. Jei ir paimtoji netinka, žaidėjas baigia ėjimą, toliau žaidžia kitas žaidėjas. Žaidimą laimi tas, kuris pirmasis padeda paskutinę turimą kortelę.

Dėžutėje yra 28 domino kortelės.

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 4+

Žaidėjų skaičius: 2+

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti