Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimas

Žaidimas "Žodžių mūšis"

Internetu:
8,46€
Knygyne:
9,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Edgard
Informacija
  • ISBN 5907608646089

„Žaidimas "Žodžių mūšis"“ aprašymas

Rinkinį sudaro 105 dvipusės kortelės. Kortelėse su mėlynais kraštais pateiktos naudingos frazės, kurios gali būti vartojamos žaidimo metu; kortelėse su žaliais kraštais pateiktas žodynėlis su tekstu po piešiniais; dviejose kortelėse su raudonais ir oranžiniais kraštais pateiktas žodžių, sugrupuotų pagal temas, sąrašas, o likusios kortelės su raudonais ir oranžiniais kraštais – tai užduočių kortelės.

Žaidimo esmė – keliose kortelėse rasti vienodus paveikslėlius ir juos įvardinti, arba rasti vienodus žodžius ir juos perskaityti, arba rasti paveikslėlį ir jį atitinkantį žodį. Pavyzdžiui, tai gali būti dvi kortelės, kuriose pavaizduotas dviratis, arba dviračio piešinys ir užrašas bike, arba du užrašai bike.

Žaisdami šį smagų stalo žaidimą ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir išmoksite naujų angliškų žodžių. Visi žodžiai ir frazės suskirstyti į du lygius – pradedantiesiems ir pažengusiems. Žaisk šį žaidimą namuose, kelionėje, mokykloje!

Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 7+

Žaidėjų skaičius: 2–8

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti