Nidos receptai. 10 metų drauge

28,82€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
33,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094759956

Knygos „Nidos receptai. 10 metų drauge“ aprašymas

Tai - jau trečioji Nidos Degutienės knyga. Tai - proginis 256 psl. kulinarinių receptų albumas, gausiai iliustruotas apetitą keliančiomis nuotraukomis. Knygoje skaitytojų patogumui receptai suskirstyti į 8 skyrius. Nuo pusryčių, lengvų užkandžių, sriubų iki pagrindinių patiekalų, grilio, desertų ir duonos. Autorė dalinasi ne tik receptais, bet ir jų istorijomis. Pateikia naudingų patarimų bei akiratį praplečiančios informacijos 

Knygą „Nidos Receptai: 10 metų drauge“ Nida parašė gyvendama Australijoje. Sudėjo į ją populiariausius per pastarąjį dešimtmetį savo tinklaraščio ir šeimos receptus. Didelis dėmesys skirtas knygos estetikai. Kruopščiai parinktas aukštos kokybės popierius. Knygos puslapiuose skaitytojai suras ne tik autorės darytų patiekalų nuotraukų, bet ir autorinių iliustracijų. Prie šio leidinio kūrybinė komanda dirbo Australijoje, JAV, Vokietijoje ir Lietuvoje. Spausdinimo darbai buvo patikėti partneriams Taivanyje. Dalis tiražo spausdinta Lietuvoje. 

Nida Degutienė – maisto tinklaraštininkė, nuo 2009 metų aktyviai besidalinanti savo gaminamų patiekalų receptais su skaitytojais. Autorė užaugo Druskininkuose. Vaikystę praleido basa ir ant dviračių. Jos name kambarius vasaromis nuomodavosi iš Rusijos atvykę žydai. Rašytoja iki šiol prisimena gardžius kvapus, sklindančius iš virtuvės, kai jie gamindavo maistą. N. Degutienė, palikusi vadovaujamas pareigas leidybos versle, į Izraelį išvyko kaip ambasadoriaus žmona. Grįžo įgijusi kelias profesijas : fotografės, kulinarės, rašytojos, tinklaraštininkės, gausybę įspūdžių ir patirčių. Jos pirmoji kulinarinė knyga „Izraelio skoniai“ (2014) išversta į anglų ir lenkų kalbas, 2015 metais pelnė geriausios pasaulyje knygos žydiškos virtuvės kategorijoje įvertinimą pasauliniuose Gourmand apdpvanojimuose. Nidos Receptai pasižymi plačia kulinarine geografija, autorė kviečia išbandyti kitų pasaulio virtuvių skonius, nebijoti eksperimentuoti, virtuvėje rinktis sveikesnius ingredientus ir paisyti sezoniškumo. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti