Skanus JAZZU gyvenimas

23,38€
33,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090157909

Knygos „Skanus JAZZU gyvenimas“ aprašymas

Aš gaminu, kai myliu. O kadangi nuolat esu įsimylėjusi, tai ir gaminu tikrai dažnai.


„Jau tos žvaigždės tik restoranuose ir tevalgo“, – neretai girdžiu. Neneigsiu, aš mėgstu lankytis restoranuose ir ragauti šefų pagamintų stebuklų – juk ne veltui pati įkūriau du restoranus. Ačiū šefui Ignui už visas gautas pamokas – vis stebiuosi, kaip man gyvenime pasiseka sutikti talentingiausių žmonių ir kurti drauge su jais.


Bet labai mėgstu ir pati suktis virtuvėje. Einu į virtuvę, kai man liūdna, kai linksma, kai taškausi energija ir kai esu pavargusi tiek, kad vos pavelku kojas. Maisto ruošimas mane nuramina, paguodžia, suteikia įkvėpimo. Išreikšti meilę man lengviausia dviem būdais: per muziką ir per maistą, todėl kviečiu prisėsti su manimi prie stalo ir drauge paragauti skaniausių patiekalų. Į šią knygą sudėjau daug visko – nuo savo babos receptų iki mano mėgstamiausios „Tom Yum“ sriubos.


Šiame receptų džiaze svarbi ir mano gyvenimo istorijos partija. Rasite visko – ir kurioziškų nutikimų, ir moteriškų paslapčių, ir, aišku, meilės istorijų. Tad imkit mane ir skaitykit.


Teksto autorė Grytė Liandzbergienė daug vakarų praleido Justės virtuvėje, skanaudama šeimininkės gamintus patiekalus ir klausydamasi jos istorijų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti