Australijos skoniai: mano atradimai

34,81€
40,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nida Degutienė
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786090802519

Knygos „Australijos skoniai: mano atradimai“ aprašymas

“Australijos skoniai: mano atradimai” – ketvirtoji Nidos Degutienės kulinarinė knyga, gimusi po dviejų metų, pragyventų tolimojoje Australijoje. Šalyje, kurios istoriją čiabuviai pradėjo rašyti prieš 60 tūkstančių metų, ir kuri šiandien kunkuliuoja it pats didžiausias tautų katilas ir diktuoja pasauliui kulinarines madas.


Gausiai iliustruotoje albuminėje knygoje autorė pasakoja apie australų gyvenimo būdą, jų buitį, šventes ir įpročius. Knygoje publikuojama daugiau nei 130 nesudėtingų, iki šiol niekur neskelbtų kulinarinių receptų. 


Knyga „Australijos skoniai: mano atradimai“ suskirstyta į 9 skyrius, kiekvienas skyrius pradedamas vis nauju autorės pasakojimu ir nuotraukų koliažu. Receptai sugrupuoti pagal temas, juos surasti paprasta naudojantis praktiška receptų rodykle. Skaitytojams pateikiama daug naudingų praktinių patarimų, pritaikomų tiek namų virtuvėje, tiek išsiruošus į iškylą gamtoje.  


Nida Degutienė – maisto tinklaraštininkė ir kulinarinių knygų autorė. Net dvi N. Degutienės knygos – „Izraelio skoniai: šventės ir kasdiena“ bei „Nidos Receptai: 10 metų drauge“ - pelnė geriausių pasaulyje knygų titulus kiekviena savo kategorijose atitinkamai 2015 ir 2023 metais. Pastarasis apdovanojimas N. Degutienei skirtas už pasaulio virtuvių išmanymą, ypatingą turinio kokybę ir ilgametę kūrybos patirtį. N. Degutienės knyga „Izraelio skoniai“ išversta į anglų, lenkų ir vokiečių kalbas. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti