Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jurga Baltrukonytė

„Vaikai yra nuostabūs ir sudėtingi, o jų tėvai pasimetę tarp mokyklų, metodikų, psichologų, leidimų ir draudimų.“

Žurnalistė, redaktorė ir vaikų rašytoja Jurga Baltrukonytė (g. 1969) pasakoja, kad jos mėgstamiausias žaislas vaiksytėje buvo knyga. Dabar be literatūros ji negali įsivaizduoti gyvenimo. Autorė su komanda leidžia ypatingų istorijų žurnalą „Happy 365“ ir rašo įtraukiančius pasakojimus vaikams. J. Baltrukonytės kūryba – spalvinga, žaisminga, pasakojanti apie jausmus ir drąsą būti savimi. Keli rašytojos knygų pavyzdžiai: „Blynai spintoje“, „Keksiukas po pagalve“, „Torčiukas ant debesėlio“.

Išdėstymas:

Jurga Baltrukonytė

8,50€

4 – 8 m. vaikamsSkaitytojų prašymu kartojama knyga „Blynai spintoje“ yra dar viena Stebuklų namo istorija.  Šį skanų desertą vaikams iškepė žurnalo „Happy 365“ redaktorė Jurga Baltrukonytė, o nupiešė dailininkas Algis Kriščiūnas.„Sukurti daugiau linksmosios šeimynėlės nuotykių paskatino „Torčiuko ant debesėlio“ sėkmė ir šilti skaitytojų atsili..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Jurga Baltrukonytė

11,16€

Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas „Dvynukai sekliai pavojuje: bakterijų byla“7–12 metų vaikamsJei patinka pavojingi nuotykiai, siaubas ir paslaptys, bet ir gerai pakikenti, ši knyga – tavo grobis!Dvynukai Paula ir Nojus – nepaprasti vaikai. Jų tėtis, garsus mokslininkas Plumbergas, bėgdamas nuo miestui gresiančios katastrofos, pastatė savo šeima..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jurga Baltrukonytė

8,50€

Ši knyga, skirta 4-8 m.vaikams, yra dar viena Stebuklų namo istorija. „Keksiukas po pagalve“ autorė yra žurnalo „Happy 365” redaktorė Jurga Baltrukonytė, o žavias iliustracijas nupiešė dailininkas Algis Kriščiūnas. Knyga padeda mažiesiems patirti skaitymo malonumą, lavina humoro jausmą bei skatina empatiją. Istorijoje pasakojama apie jaukią, l..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jurga Baltrukonytė

8,54€

Vaikams nuo 5 m.Trumpos istorijos apie Paulos kasdienybę visai nekasdieniškos – jos kupinos stebuklų ir juokingų nuotykių. O kaipgi galėtų būti kitaip? Juk Paula – išradinga mergaitė. Pasitelkusi savo beribę fantaziją ji susidraugauja su Dinozauru Mėsėdžiu, močiutę paverčia Kardadančiu Rykliu, pati tampa princese arba... liūtu! Bet ar fantazija pad..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jurga Baltrukonytė

9,00€

“Happimess” labdaros iniciatyva subūrė profesionalią komandą, kuri sukūrė ir išleido knygą vaikams apie onkologinę ligą. Svarbiausias jos tikslas – sukurti patrauklią, šiuolaikišką, gerąja terapinių pasakų praktika paremtą knygą, padėsiančią įveikti ligos atneštus iššūkius, su kuriais susi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Jurga Baltrukonytė

..

Išparduota

Jurga Baltrukonytė

Apie rimtus dalykus linksmai parašytoje knygoje atskleidžiama, kaip namuose išvengti karo su tėvais, o mokykloje – su mokytojais, kaip iš pilkos pelytės tapti rožine pantera, kaip iš tylios moksliukės pavirsti įtakinga klasės lydere. Ši knyga padės suvaldyti hormonų audras, atrasti savo stipriąsias savybes, ..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1969 m. Kaune. 

Redagavo žurnalą „Panelę“, su kuriuo užaugo ištisos kartos savimi pasitikinčių ir drąsiai gyvenimu besidžiaugiančių merginų. 20 gyvavimo metų skaičiavęs leidinys nagrinėdavo jautrias jaunų panelių bėdas – nuo kūno pokyčių iki pirmųjų bučinių.

Dabar J. Baltrukonytė įkūrė žurnalą „Happy 365“ ir yra jo redaktorė. Tai – leidinys, kuris spinduliuoja džiaugsmą. Netgi sudėtingiausios žurnalo istorijos visuomet baigiasi laimingai.

Šiuo metu J. Baltrukonytė su vyru Algiu gyvena Fuerteventūros saloje, Ispanijoje. Džiaugiasi saule, jūros oru ir visais kasdienybės malonumais. Su vyru augina dukrą Paulą, iš pirmosios santuokos turi sūnų Julių. 

Kūrybos bruožai

J. Baltrukonytė parašė 7 knygas vaikams, kurias iliustravo jos vyras, garsus menininkas Algis Kriščiūnas. Pagrindinė istorijų įkvėpėja tapo dukra Paula. Šeimos paruoštos knygelės ne tik patenka į populiariausiųjų dešimtukus, bet ir į mokyklose rekomenduojamų skaityti knygų sąrašus. Galima teigti, kad J. Baltrukonytės kūryba auga kartu su ja. Temos sudėtingėja, vis labiau atspindi paauglių problemas.