Auksinio vabalo paslaptis

16,07€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 136
  • ISBN 9786090157824

„Auksinio vabalo paslaptis“ aprašymas

7–12 m. vaikams.


Visiems, kurie mėgsta nuotykius, siaubus, netvarkingus kambarius ir paslaptingas istorijas.

Čia pasakojama apie berniuką Gregorą, paliktą Raganų vaikų namuose. Jis nori susirasti savo šeimą, bet nežino kaip... Gregoras miglotai pamena mamą Frėją ir tą akimirką, kai ji ant kaklo užkabino pakabutį šnabždėdama: „Lauk, greitai grįšiu.“ Bet prabėga keleri siaubingi metai. Raganų pasaulyje Gregoras yra tikras nevykėlis, niekas nenori jo įsiraganinti ir Raganų taryba nutaria palikti berniuką miške... Jei ne auksinis vabalas jam ant kaklo, paslaptis taip ir būtų likusi neišaiškinta.


„Auksinio vabalo paslaptis“:

Įtraukianti nuotykinė istorija skaitantiems savarankiškai.

Ugdo humoro jausmą.

Lavina vaizduotę ir išradingumą.

Ugdo bendražmogiškas vertybes.

Jurga Baltrukonytė – žymi žurnalistė ir rašytoja. Galbūt jau skaitėte jos nuotykių istoriją „Dvynukai sekliai pavojuje“ bei kitas knygas: „Torčiukas ant debesėlio“, „Blynai spintoje“ ar „Filmukai“?


„Rašydama šią knygą prisijaukinau raganas, kurių bijojau nuo vaikystės. Ir daug juokiausi. Tamsusis raganų pasaulis, kupinas nuotykių ir keistų dalykų, virto istorija, kurioje susipina mistika ir linksmybės, vienatvė ir draugystė.“ – Jurga Baltrukonytė


Algis Kriščiūnas – legendinės roko grupės „Foje“ būgnininkas, fotografas ir dailininkas, apipavidalinęs visas J. Baltrukonytės knygas vaikams.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti