Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Keksiukas po pagalve

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 60
  • ISBN 9786090147887

Knygos „Keksiukas po pagalve“ aprašymas

Ši knyga, skirta 4-8 m.vaikams, yra dar viena Stebuklų namo istorija. „Keksiukas po pagalve“ autorė yra žurnalo „Happy 365” redaktorė Jurga Baltrukonytė, o žavias iliustracijas nupiešė dailininkas Algis Kriščiūnas. Knyga padeda mažiesiems patirti skaitymo malonumą, lavina humoro jausmą bei skatina empatiją.

 

Istorijoje pasakojama apie jaukią, linksmą šeimą ir pačius geriausius draugus. Vieną dieną mergaitė Paula pabunda ir pradeda kelti klausimus, kodėl turėtų keltis iš lovos? Čia atskleidžiamos paslaptys, kaip prisiversti greitai išlipti iš lovos, bei supažindinama su įdomiausiais pasaulyje darbais. Tai – itin spalvingas kūrinys, kurį skaitantys gali pasijusti lyg smagiame animaciniame filme.

 

Jurga Baltrukonytė – visuomet besišypsanti žurnalistė bei rašytoja, vaikams parašiusi kelias geros nuotaikos nestokojančias, bet ir jautrias knygas. Tarp jų yra „Blynai spintoje“, „Dvynukai sekliai pavojuje: bakterijų byla“, „Filmukai“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti