Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Justino Marcinkevičiaus knygos

Justinas Marcinkevičius – tai vienas garsiausių Lietuvos poetų, rašytojų, dramaturgų, vertėjų bei visuomenės veikėjų. Šio žmogaus indėlis literatūros pasaulyje – milžiniškas. Per savo gyvenimą jis išleido apie šimtą knygų: J. Marcinkevičius rašė eilėraščius, dramas, esė, knygas, skirtas vaikams. Šis autorius už savo kūrybą yra ne kartą apdovanotas Lietuvos ir tarptautinio reikšmingumo įvertinimais. Esminė kūryboje vyraujanti tema – Lietuva, patriotiškumas, laisvė, gamta. 

Išdėstymas:

Justinas Marcinkevičius

Internetu:
10,16€
Knygyne:
11,95€

„Devyni broliai“ – baladžių poema. Profesorė Viktorija Daujotytė „Devynis brolius“ vertina, kaip vieną iškiliausių poeto Justino Marcinkevičiaus kūrinių. Šį knygos „Devyni broliai“ leidimą ypatingai praturtina įspūdingi dailininko Vytauto Valiaus tapybos darbai, netikėtos kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus iliustracijos, specialia..

Justinas Marcinkevičius

Internetu:
9,69€
Knygyne:
11,40€

Knygelėje sudėtos dvi vaikų mėgstamiausios Justino Marcinkevičiaus poemos. „Voro vestuvės“ pasakoja apie nedorėlį vorą, kuris norėjo pagrobti saulę, „Grybų karas“ – apie grybus į karą ruošusį baravyką. Knygelei nepakartojamas iliustracijas sukūrė dailininkas Gintaras Jocius...

akcija -30%

Justinas Marcinkevičius

6,65€ 9,50€

Sutaupote:
2,85€

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, nesvarstydami – kodėl ir kam. Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams. Kviečiame apsilankyti Justino Marcinkevičiaus sukurtoje VAIKŲ ŽEMĖJE! Tai pirmoji poeto eilėraščių rinktinė vaikams, kurioje sugulė ir gerai pažįstami eilėraščiai, ir keletas naujų, ..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)