Vaikų žemė

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 44
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090134580

Knygos „Vaikų žemė“ aprašymas

Tai – pirmoji Lietuvos atgimimo dainiaus vaikams skirtų eilėraščių rinktinė. „Vaikų žemė“ pripildyta tiek puikiai žinomais, tiek anksčiau niekur neskelbtais kūriniais. Ši rinktinė nukelia mažuosius skaitytojus į svajonių šalį, o vyresnius kviečia dar kartą išgyventi nerūpestingą vaikystę.

Šios rinktinės pavadinimą įkvėpė daugumai gerai žinomas poeto eilėraštis „Vaikų žemė“. Pats rinkinys yra tarsi duoklė autoriaus atminimui, prisimenant jo puikią kūrybą vaikams. Justinas Marcinkevičius savo eilėmis išaugino ne vieną skaitytojų bei šalies patriotų kartą. Net ir šiandien dauguma puikiai atsimena jo kūrinį „Grybų karas“.

J. Marcinkevičiaus eilėse susipina mistinės patirtys bei liaudies kūrybos motyvai. Ypač dažnai girdimos liaudies dainų frazės – rašytojas pripažino, kad tai yra vienas iš pagrindinių dalykų, kuris brandino jo asmenybę. Na, o nuotaikingus tekstus rinktinėje iliustruoja Agnės Nananai piešiniai.

Justinas Marcinkevičius laikomas vienu iš labiausiai žinomų Lietuvos poetų, rašytojų, dramaturgų, vertėjų ir visuomenės veikėjų. Jo indėlis į literatūrą yra milžiniškas. Per savo gyvenimą J. Marcinkevičius išleido apie šimtą knygų: eilėraščių, pjesių, esė, knygų vaikams. Kūrėjas už savo kūrybą yra pelnęs keletą Lietuvos ir pasaulio premijų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti