Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Kristin Hannah

„Jei ko nors ir išmokau per šį ilgą gyvenimą, tai tik vieno: meilėje sužinome, kuo norime būti, o kare sužinome, kas esame.“

Kristin Hannah – apdovanojimus pelniusi ir bestseleriais tapusių daugiau nei 20 romanų, įskaitant tarptautinius hitus „Jonvabalių takas“, „Kelionė atgal“, „Keturi vėjai“, autorė. K. Hannah bestseleris „Lakštingala“ visame pasaulyje parduotas daugiau nei 4,5 mln. egzempliorių tiražu ir išleistas 45 kalbomis. K. Hannah yra buvusi teisininkė, su vyru gyvenanti Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose. 

Išdėstymas:

Kristin Hannah

13,18€

Kristin Hannah romanas „Iš meilės“ — skaudi gyvenimiška istorija, kurioje švenčiamas motinystės stebuklas, sugrįžimo namo džiaugsmai ir kaina, kurią taip noriai mokame už meilę.Jauniausia iš trijų dukterų Andžela DeSaria Malonė visada buvo šeimos „princesė“. Mergaitė manė žinanti, kaip klostysis jos gyvenimas. Vidurinė mokykla. Koledžas. Santuoka. ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

12,24€

Ilga draugystė, akimirkos išdavystėAudringą 1974-ųjų vasarą aštuntokė Keitė Mularki mokykloje jaučiasi atstumta. Kaip tik tada netikėtai kitapus gatvės apsigyvena „kiečiausia mergaitė pasaulyje“. Talė Hart, regis, turi viską: yra graži, protinga, ambicinga. Iš pirmo žvilgsnio jos nepaprastai skirtingos: Keitė, amžiams pasmerkta būti pilka pelyte, t..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

11,82€

Kartą, labai seniai, ėjau tamsos gaubiamu keliu, vadinamu Jonvabalių taku, visai viena, blogiausią savo gyvenimo naktį, ir sutikau giminingą sielą. Tai buvo pradžia. Daugiau nei prieš trisdešimt metų. Talė ir Keitė. Geriausios draugės amžinai. Tačiau istorijos baigiasi, ar ne? Tu netenki žmonių, kuriuos mylėjai, bet privalai gyventi toliau...Talė H..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

13,40€

Žymios amerikiečių autorės Kristin Hannah kūrinys „Keturi vėjai“ – tai pasakojimas apie sunkius Didžiosios depresijos laikus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagrindinė istorijos herojė Elsa, kuri gyvena Teksase, išgyvena nelaimingą santuoką, o galiausiai užklupus milžiniškai krizei bei gamtos katastrofoms (sausra, vandens stoka, gaisrai), patiria n..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

10,99€

Kristinos Hannah, populiarios nuotykių knygų rašytojos romanas „Lakštingala“ pakylėja į naujas aukštumas. Skaitant šią knygą tenka ir ašarą nubraukti, ir susimąstyti. Knygoje pasakojama dviejų prancūzių seserų istorija Antrojo pasaulinio karo metais; viena gyvena Paryžiuje, kita — provincijos miestelyje. Abi prislėgtos ir įskaudintos ankstyvos moti..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

12,16€

Motinos gyvenime apstu pasirinkimų.Įsikibti?Paleisti...Pamiršti?Atleisti?O ką pasirinktumėt jūs?Aštuoniolika metų Džudei Faradėj svarbiausi buvo jos vaikų poreikiai, tad jos dvyniai Mija ir Zakas išaugo linksmais ir laimingais paaugliais. Kai į jų mažą ir glaudžią bendruomenę atsikrausto Leksė Beil, Džudė kuo svetingiausiai ją priima. Ilgai įvairio..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

12,86€

Išvydęs, kaip klumpi ant pakelės akmenų, supratau, kas yra tikroji meilė ir kokia brangi dar viena diena.Niekas jūsų nepažįsta taip gerai kaip sesuo. Ji gali prajuokinti ar sudaužyti jums širdį vieninteliu žodžiu. Ir niekas nerašo tokių romanų, kaip Kristin Hannah — autorė, aistringai narpliojanti šeimų santykius, paliečianti slapčiausias ir jautri..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

13,65€

„Tikrosios spalvos“ — provokuojantis, įtraukiantis, širdį gniaužiantis Kristinos Hannah pasakojimas; pasitelkusi lengvą žodį ir nepamirštamus personažus (tokius geba sukurti tik ji) rašytoja pasakoja apie tris seseris, kurių nepajudinamą pasaulį sudaužo pavydas, išdavystė ir aistra.Seserys Grėj visada buvo labai artimos. Po motinos mirties mergaitė..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kristin Hannah

11,70€

Žymios amerikiečių autorės Kristin Hannah kūrinys „Žiemos sodas“ – tai istorija, pasakojanti apie trijų moterų likimą. Motina Ania ir jos dvi dukros Nina bei Meredite – pagrindinės knygos veikėjos, kurios niekada nejautė tarpusavio ryšio. Dukroms visą savo gyvenimą trūko motinos meilės ir šilumos, todėl ūgtelėjusios suskumba palikti gimtuosius namu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Kristin Hannah

Ilga draugystė, akimirkos išdavystė Audringą 1974-ųjų vasarą aštuntokė Keitė Mularki mokykloje jaučiasi atstumta. Kaip tik tada netikėtai kitapus gatvės apsigyvena „kiečiausia mergaitė pasaulyje“. Talė Hart, regis, turi viską: yra graži, protinga, ambicinga. Iš pirmo žvilgsnio jos nepaprastai skirtingos: Keitė, amži..

Išparduota

Kristin Hannah

Kartą, labai seniai, ėjau tamsos gaubiamu keliu, vadinamu Jonvabalių taku, visai viena, blogiausią savo gyvenimo naktį, ir sutikau giminingą sielą. Tai buvo pradžia. Daugiau nei prieš trisdešimt metų. Talė ir Keitė. Geriausios draugės amžinai. Tačiau istorijos baigiasi, ar ne? Tu netenki žmonių, kuriuos mylėjai, bet privalai gyventi t..

Išparduota

Kristin Hannah

Aliaska, 1974 m. Nenuspėjama. Nedovanojanti. Neprijaukinta. Kraštutinis išgyvenimo išbandymas krizės ištiktai šeimai. Kora Olbrait su vyru Erntu, neseniai grįžusiu iš Vietnamo karo, išsiveža trylikametę dukterį Lenę į naujojo gyvenimo paieškas Aliaskoje. Olbraitai atvyksta nepasiruo&scaro..

Išparduota

Kristin Hannah

Aliaska, 1974 m.Nenuspėjama. Nedovanojanti. Neprijaukinta.Kraštutinis išgyvenimo išbandymas krizės ištiktai šeimai.Kora Olbrait su vyru Erntu, neseniai grįžusiu iš Vietnamo karo, išsiveža trylikametę dukterį Lenę į naujojo gyvenimo paieškas Aliaskoje. Olbraitai atvyksta nepasiruošę nei orui, nei gyvenimui vienumoje, vis dėlto su glaudžiai sugyvenan..

Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1960 m. rugsėjo 25 d. Kalifornijoje. 

Baigusi komunikacijos studijas Vašingtono universitete, dirbo reklamos agentūroje Sietle. 

Baigė Puget Sound universiteto teisės mokyklą ir, prieš tapdama nuolatine rašytoja, Sietle vertėsi teisine praktika. 

Pirmąjį romaną parašė kartu su motina, kuri tuo metu mirė nuo vėžio. Knyga taip ir nebuvo išleista.

K. Hannah bestseleris „Lakštingala“ visame pasaulyje parduotas daugiau nei 4,5 mln. egzempliorių tiražu ir išleistas 45 kalbomis.

Gyvena Bainbridžo saloje, Vašingtono valstijoje, su vyru ir sūnumi.

Kūrybos bruožai

K. Hannah pelnė tarptautinį pripažinimą dėl savo epinių moterų romanų. Ji – geriausiai parduodamų istorinių romanų autorė. K. Hannah ieško geros istorijos, stengiasi sukurti visavertį, sudėtingą personažą, o tada imasi sujungti juos į vientisą, organišką istoriją. Jai tai reiškia mėnesius tyrimų, ilgus, itin išsamius konspektus ir daugybę juodraščių. Autorė stengiasi parodyti, kaip išsisukti iš aprašomų problemų, leisdama veikėjų evoliucijai parodyti istorijos tiesą.