Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Keturi vėjai

Keturi vėjai

Internetu:
13,40€
Knygyne:
16,15€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 496
  • ISBN 9789955139973

Knygos „Keturi vėjai“ aprašymas

Žymios amerikiečių autorės Kristin Hannah kūrinys „Keturi vėjai“ – tai pasakojimas apie sunkius Didžiosios depresijos laikus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagrindinė istorijos herojė Elsa, kuri gyvena Teksase, išgyvena nelaimingą santuoką, o galiausiai užklupus milžiniškai krizei bei gamtos katastrofoms (sausra, vandens stoka, gaisrai), patiria nepriteklių. Ką daryti moteriai: stengtis iš paskutiniųjų ir bandyti išsaugoti savo ūkį, kad išmaitintų vaikus? Ar elgtis taip, kaip didžioji dalis Teksaso gyventojų ir emigruoti į Vakarus?

Šis kūrinys – turtingas įvairiomis prasmėmis: tiek istoriškai, tiek emociškai. Jame pasakojama apie tikrus Didžiosios depresijos įvykius, kovą su skurdu, sužlugdytus šeimų likimus. Visgi verčiant knygos puslapius galima įžvelgti viltį, optimizmą, žmogaus stiprybę ir ryžtą. 

Kristin Hannah (g. 1960 m. rugsėjo 25 d.) - populiari šiuolaikinė JAV rašytoja, studijavusi teisę. Jos kūryba buvo įvertinta net keliais apdovanojimais - Golden Heart, Maggie, o 1996 m. -  ir prestižine Nacionaline skaitytojų premija.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti