Žiemos sodas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9789955139621

Knygos „Žiemos sodas“ aprašymas

Žymios amerikiečių autorės Kristin Hannah kūrinys „Žiemos sodas“ – tai istorija, pasakojanti apie trijų moterų likimą. Motina Ania ir jos dvi dukros Nina bei Meredite – pagrindinės knygos veikėjos, kurios niekada nejautė tarpusavio ryšio. Dukroms visą savo gyvenimą trūko motinos meilės ir šilumos, todėl ūgtelėjusios suskumba palikti gimtuosius namus. 

Visgi dukrų ryšys su tėvu yra stiprus, tad atsisveikindamos su juo prieš mirtį, Nina ir Meredite prisižada jam, jog dar kartą išklausys mamos taip mėgstamos rusų pasakos. Seserys pažadą tęsi, tačiau išgirdusios pasakos atomazgą, suklūsta – ji visiškai kitokia, nei kad girdėjo vaikystėje. Motina papasakoja apie Stalino režimą, badą, Leningrado apsiaubtį, įvairius baisumus... Tai paskatina dukras kitaip pažvelgti į savo gimdytoją ir jai tekusius iššūkius. 

Kristin Hannah (g. 1960 m. rugsėjo 25 d.) - garsi šiuolaikinė JAV rašytoja, baigusi teisę. Jos kūryba buvo įvertinta prestižiniais apdovanojimais - Golden Heart, Maggie, o 1996 m. - Nacionaline skaitytojų premija.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti