Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Laurent Gounelle

„Žmogus gali manyti, kad gyvenimas – tai daugybė spąstų, į kuriuos reikia stengtis nepakliūti, arba kad tai didelė žaidimų aikštelė, kur ant kiekvieno kampo laukia praturtinanti patirtis.“

Laurent Gounelle (g. 1966) – prancūzų rašytojas, psichologas, asmeninio tobulėjimo specialistas. Nuo 14 metų jis keliauja po pasaulį, susitikdamas su įvairiais žmonėmis, žmogaus elgesio ir dvasinės pusiausvyros ekspertais. Jo pirmoji knyga „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ – tai grožinės literatūros ir psichologijos junginys. Tolesnė L. Gounelle kūryba sulaukė dar didesnio pasisekimo: tai „Intuicija“, „Diena, kai išmokau gyventi“, „Dievas visada keliauja incognito“.

Išdėstymas:
elakcija

Laurent Gounelle

8,25€

Bestselerių „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius kviečia į dar vieną įkvepiančią savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę. Trisdešimt šešerių Džonatano gyvenimas panašus į daugelio šiuolaikinių žmonių, mėginančių neatsilikti n..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Laurent Gounelle

11,99€

Laurent Gounelle romane „Dievas visada keliauja incognito“ nagrinėjamos likimo ir žmogaus apsisprendimo temos. Prancūzų rašytojas Laurent Gounelle yra gerai žinomas visame pasaulyje. Jo knygos pelnytai priklauso  bestselerių sąrašams. Ši knyga neišimtis - vienas žymiausių jo leidinių, puikiai įvertintas ne tik pasaulio, o ir Lietuvos skaitytoj..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Laurent Gounelle

13,77€

Nauja bestselerių „Dievas visada keliauja incognito“, „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“, „Pažadu tau laisvę“ autoriaus knyga ieškantiems atsakymų ir trokštantiems pažinimo. Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą su trilerio elementais Laurentʼas Gounelleʼis padeda atskleisti kiekviename iš mūsų glūdinčią jėgą ir atrasti kel..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Laurent Gounelle

13,19€

Nauja bestselerio „Dievas visada keliauja incognito“ autoriaus knyga tiems, kurie ieško atsakymų ir trokšta pažinimo. Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, Laurentʼas Gounelleʼis stengiasi padėti savo skaitytojams atrasti kelią į laimingą gyvenimą.  Turbūt kiekvieno žmogaus gyvenime būna dien..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Laurent Gounelle

10,45€

Esame tai, ką mąstome. Savo mintimis kuriame pasaulį.BudaTikra patirtimi pagrįsta istorija, kuri užkrės gyvenimo džiaugsmu ir padės surasti neišsenkantį laimės ir sėkmės šaltinį. Įsivaizduokite – baigiantis atostogoms Balio saloje nusprendžiate aplankyti seną išminčių. Be jokios ypatingos priežasties – tiesiog šiaip, nes apie jį sklinda garsas, be ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Laurent Gounelle

Knygų „Dievas visada keliauja incognito" ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas" autorius Lorenas Gunelis (Laurent Gounelle) kviečia į dar vieną savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę.Sandras skaudžiai išgyvena mylimos žmonos netektį. Ji dirbo žurnaliste ir buvo nukeliavusi į Pietų Ameriką, ketindama parašyti straipsnį apie seną ir lab..

Išparduota

Laurent Gounelle

..

Išparduota

Laurent Gounelle

..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1966 m. rugpjūčio 10 d. L'Haÿ-les-Roses, Prancūzijoje.

Užaugęs mokslininkų šeimoje (jo tėvas – fiziologijos profesorius ir tyrėjas), L. Gounelle'is gavo gana griežtą išsilavinimą.

Būdamas 17 metų, jis norėjo tapti psichiatru, tačiau šeimos gydytojas jį atkalbėjo ir pasakė, kad ši profesija neturi ateities. 

Baigęs bakalauro studijas, jis pradėjo studijuoti ekonomiką ir 1988 m. baigė Paryžiaus Dofeno universitetą. Vėliau jis baigė magistrantūros studijas Sorbonoje.

Pirmoji jo patirtis įmonėje buvo šokas. Didelėje įmonėje jis buvo atsakingas už finansinius tyrimus. Vėlesniais metais jis blaškėsi nuo vieno darbo prie kito ir išgyveno tikrą egzistencinę krizę.

Asmeninio tobulėjimo, vėliau psichologijos ir filosofijos atradimas jam buvo išsigelbėjimas. Šių kelionių metu jis mokėsi Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip pat Europoje ir Azijoje kartu su mąstytojais ir kitais išminčiais, pavyzdžiui, šamanais.

Žmogaus mokslai užėmė vis didesnę vietą L. Gounelle'io gyvenime, ir jis nusprendė tapti žmogiškųjų santykių konsultantu, kad savo aistrą paverstų profesija. Šia profesija jis vertėsi 15 metų. Jo darbo esmė – žmonių tarpusavio santykių gerinimas ir prasmės ieškojimas darbo pasaulyje.

Pirmąjį romaną L. Gounelle'is parašė 2006 m., po to, kai vienas po kito neteko artimųjų ir prieš pat pirmojo vaiko gimimą. Jis norėjo perteikti stiprias idėjas apie gyvenimą ir laimės paieškas. Pirmasis jo romanas „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ buvo išleistas 2008 m. ir greitai tapo bestseleriu, užėmė pirmąją vietą Prancūzijoje bei buvo išleistas 25 kalbomis.

Antrasis jo romanas „Dievas visada keliauja incognito“ buvo išleistas 2010 m. ir tapo bestseleriu daugelyje šalių, ypač Pietų Amerikoje. Šiuo metu kuriama šio romano ekranizacija.

Trečiąjį jo romaną „Filosofas, kuris nebuvo išmintingas“ 2012 m. išleido leidykla „Plon/Kero“. L. Gounelle'is satyros forma smerkia šiuolaikinę Vakarų visuomenę. Šis romanas, kaip ir ankstesni, tapo bestseleriu ir šiuo metu verčiamas daugelyje šalių.

2021 m. išleistas jo romanas „Intuicija“. L. Gounelle'is savo siužetą grindžia nuotolinio matymo metodu, kurį sukūrė inžinierius Haroldas E. Puthoffas. Jį naudojo CŽV, bet galiausiai jo atsisakė, nes gautus rezultatus buvo sunku panaudoti. Prologe autorius pasakoja apie savo nuotolinio žiūrėjimo patirtį su Aleksiu Čampionu, IRIS instituto, kuris specializuojasi intuicijos srityje, direktoriumi.

Kūrybos bruožai

L. Gounelle rašymo stilius – paprastas ir lengvai suprantamas. Jo kūriniai – tai lengvi skaitiniai labai sudėtingais klausimais. Pavyzdžiui, „Dievas visada keliauja incognito“ parašyta vientisais sakiniais ir suskirstyta pastraipomis, daugiausia dėmesio skiriama siužetui ir veikėjams. Autorius sumaišo romano, psichologijos, filosofijos ir motyvacinės literatūros elementus, kad sukurtų įdomų ir įtraukiantį skaitinį – pagrindinis veikėjas mąsto, svarsto, kontempliuoja. Čia taip pat rasime psichologinių žmogaus elgesio paaiškinimų, produktyvių pokalbių ir savo silpnybių, baimių bei gyvenimo kliūčių