Diena, kai išmokau gyventi

11,48€
13,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 216
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090122006

„Diena, kai išmokau gyventi “ aprašymas

Bestselerių „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius kviečia į įkvepiančią savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę. 36 metų Džonatano gyvenimas panašus į daugelio šiuolaikinių žmonių, besistengiančių neatsilikti nuo svaiginančio gyvenimo tempo. Troškimas tapti geriausiu ir nesibaigiantys siekiai. Pašliję santykiai su mylimąja ir nesugebėjimas atsipalaiduoti. Jaunas vyras jaučia, kad jo gyvenimas jam nebepriklauso. Niekas nebeteikia džiaugsmo. Jis bėga nuo šių minčių dar labiau panirdamas į darbus.

Vieną dieną atsitiktinai sutiktos čigonės žodžiai viską apverčia aukštyn kojomis. Džonatanas suvokia – nuo šio momento viskas pasikeis. Jis nebevengs klausimo, kokia prasmė taip gyventi. Vyras išsigelbėti pajėgs, tik kardinaliai pakeitęs savo gyvenimą. Džonatanas ryžtasi didžiausiam gyvenimo nuotykiui. Viską metęs patraukia į savęs pažinimo kelionę. Jo laukia ilgas kelias. Sutikti žmonės ir atrastos tiesos leis naujai įvertinti gyvenimą ir tai, kas jam, kaip ir bet kuriam kitam žmogui, yra svarbiausia.

„Diena, kai išmokau gyventi", parašyta remiantis filosofų ir geriausių šiuolaikinių psichologų bei mokslininkų įžvalgomis, paragins susimąstyti apie gyvenimą, santykius su žmonėmis ir suteiks rutinai naujų spalvų.

Laurent'as Gounelle'is - tarptautiniu mastu pripažintas bestselerių autorius, kurio knygos išverstos į 25 kalbas. Jis yra asmeninio tobulėjimo specialistas, įgijęs humanitarinių mokslų išsilavinimą NLP universitete Santa Kruso mieste. Šiuo metu gyvena Prancūzijoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti