Dievas visada keliauja incognito

14,88€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2012
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090104682

Knygos „Dievas visada keliauja incognito “ aprašymas

Laurent Gounelle romane „Dievas visada keliauja incognito“ nagrinėjamos likimo ir žmogaus apsisprendimo temos. Prancūzų rašytojas Laurent Gounelle yra gerai žinomas visame pasaulyje. Jo knygos pelnytai priklauso  bestselerių sąrašams. Ši knyga neišimtis - vienas žymiausių jo leidinių, puikiai įvertintas ne tik pasaulio, o ir Lietuvos skaitytojų.

„Tikiuosi, kad mano knygos ras savo skaitytoją. Rašydamas siekiau perteikti savo patirtį bei žinias, gautas iš neurologijos specialistų ir išminčių, kuriuos sutikau keliaudamas. Jie man daug davė: negalėjau viso to pasilikti vien sau. Aš nieko neišgalvojau ir neketinu pateikti naujo, genialaus laimės recepto. Tik noriu padėti skaitytojams suvokti, kokios iš tikrųjų vertingos yra paprastos tiesos, kurias kažkodėl dažniausiai pamirštame. Kviečiu į daug ką pažvelgti kitaip.“ – autorius, Laurent Gounelle .
Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus... jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų... Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

2012-aisiais Lietuvoje pasirodžiusi knyga kelis mėnesius karaliavo populiariausių viršūnėse. Apie ją kalbėjo visi. Socialiniame tinkle „Goodreads“, kuriame skaitytojai iš viso pasaulio dalijasi savo įžvalgomis bei vertina knygas, kūrinys įvertintas 4 balais iš 5, o atsiliepimuose gausu padėkų autoriui.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti