Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Roald Dahl

Išdėstymas:

Roald Dahl

7,71€

Garsaus britų novelisto, rašytojo, poeto Roald Dahl kūrinys „Čarlis ir šokolado fabrikas“ – tai viso pasaulio vaikų širdis užkariavusi istorija, net ir daugiau nei po 50 metų nepaliekanti abejingų. Knygos pagrindinis veikėjas Čarlis Baketas girdėdamas įdomias senelio istorijas svajoja apie kadaise klestėjusį šokolado fabriką, kuris apgaubtas į..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Roald Dahl

10,58€

Rekomenduojama literatūra 5 klasei. Vaikams nuo 7 metųVisi žino, kad MILŽINAI yra pasibaisėtinos išvaizdos kraugeriai. Nuo jų geriau laikytis kuo atokiau!Bet vieną naktį našlaitę Sofiją pro langą pagrobia MILŽINAS. Laimė, jis ne toks kaip kiti. Jis neryja žmogėkų, o vietoj jų triauškia baisiai dvokiančius agurkliurkius ir geria saldųjį kliukli..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Roald Dahl

11,60€

Vaikams nuo 7 metų   „Matilda“ – juokinga, šmaikšti ir jaudinanti istorija, tapusi moderniąja vaikų literatūros klasika!Kas galėtų nesižavėti tokia jautria ir protinga mergaite kaip Matilda? Ji išmoko skaityti būdama vos trejų, o dabar ryja vieną knygą po kitos. Tačiau tėvai visai nemano, kad ji ypatinga. Jiems atrodo, kad knygos yra šlam..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Roald Dahl

10,45€

Vaikams nuo 8 m. Ši knyga apie TIKRAS RAGANAS. TIKROS RAGANOS labai pavojingos. TIKRAS RAGANAS atpažinti be galo sunku. TIKROS RAGANOS siaubingai nekenčia vaikų! Kartą septynmetis berniukas patenka į slaptą raganų susirinkimą ir nugirsta pasibaisėtiną dalyką – jos kėsinasi paversti visus Anglijos vaikus pelėmis ir taip jų a..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Roald Dahl

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)