DGM

8,72€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
12,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Roald Dahl
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786090151808

Knygos „DGM“ aprašymas

Rekomenduojama literatūra 5 klasei. 

Vaikams nuo 7 metų.

Visi žino, kad MILŽINAI yra kraupios išvaizdos kraugeriai. Nuo jų būtina laikytis kuo atokiau!

Tačiau vieną naktį našlaitę Sofiją pro langą pagrobia MILŽINAS. Laimė, jis ne toks kaip kiti. Jis nevalgo žmogėkų, o vietoj jų ryja siaubingai dvokiančius agurkliurkius ir geria saldųjį kliukliunadą, šneka itin keistai ir yra... geraširdis! Taip, jis – DIDYSIS GERULIS MILŽINAS. DGM.

Drauge su juo Sofija išgyvens puikiausią nuotykį savo gyvenime! Juodu stos į kovą su niekšingais milžinais ir net apsilankys Anglijos karalienės rūmuose.

Tavęs šioje knygoje laukia gausybė šmaikščių juokų ir galvoje netelpančių nuotykių.

„DGM“:

• ugdo kalbinius įgūdžius, ragina žaisti kalba ir kurti žodžius kartu su DGM;

• moko niekuomet nepasiduoti ir siekti teisingumo;

• skatina ieškoti sprendimų netgi sudėtingiausiose situacijose;

• pasakojimas kelia daug moralinių klausimų apie dorumą, žmonių elgesį, piktadarystes ir palieka erdvės patiems skaitytojams juos apmąstyti ir rasti atsakymus;

• lavina humoro jausmą ir fantaziją;

• vaikų literatūros klasika tapusi knyga ugdo literatūrinį skonį.

Roald Dahl – vienas žymiausių visų laikų britų vaikų rašytojų, padovanojęs vaikams tokias stebuklingas, jau vaikų literatūros klasika tapusias istorijas kaip „Raganos“, „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „DGM“. 2016 m. pagal knygą „DGM“ Holivude sukurtas kino filmas, režisuotas Steveno Spielbergo. Dahlis vadinamas vienu didžiausių XX a. pasakotojų vaikams.

Quentin Blake – garsus britų iliustruotojas. Jo kūryba išsiskiria humoru ir šmaikštumu. Nors gali atrodyti, kad gruboko stiliaus iliustracijos suraitomos labai greitai, iš tikrųjų dailininkas joms skiria galybę laiko, kad viską gerai apgalvotų, sudėliotų, kad iliustracijos atspindėtų kūrinio nuotaiką ir stilių. 2002 m. už savo iliustracijas jis apdovanotas reikšmingiausiu tarptautiniu vaikų literatūros apdovanojimu – H. Ch. Anderseno medaliu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti