Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vincas Mykolaitis-Putinas

Vincas Mykolaitis Putinas — vienas iškiliausių XX a. lietuvių rašytojų, dramaturgų, vertėjų literatūrologų. Gimė 1883 m. gausioje valstiečių šeimoje, buvo vyriausias vaikas. Baigęs Marijampolės gimnaziją jis įstojo į Seinų kunigų seminariją — tuomet prasidėjo Vinco Mykolaičio rašytojo kelias, gimė ir Putino slapyvardis. Nors jo kūrybos sąraše gausu eilėraščių, dramų, literatūros istorijos ir kritikos knygų, didžiausio populiarumo neabejotinai sulaukė kūrinys  „Altorių šešėly”. Tai buvo pirmasis psichologinis intelektualinis romanas lietuvių literatūroje, be to, niekada anksčiau nebuvo taip atvirai ir detaliai kalbama apie kunigo gyvenimą, vidinius jausmus. Tiesa, 1935 m. V. Mykolaitis Putinas pasielgė taip pat kaip ir jo knygos herojus — metė kunigystę ir vedė. 

Išdėstymas:

Vincas Mykolaitis-Putinas

„Altorių šešėly“ – vienas svarbiausias lietuvių literatūros klasiko Vinco Mykolaičio-Putino kūrinių, pradėjusių naują, modernistinį kelią lietuvių romano istorijoje. Pirmasis tokio pobūdžio ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje, kuriame gausu autobiografinių autoriaus gyvenimo detalių.Romano centre - prieštar..

Vincas Mykolaitis-Putinas

„Altorių šešėly“ – vienas svarbiausias lietuvių literatūros klasiko Vinco Mykolaičio-Putino kūrinių, pradėjusių naują, modernistinį kelią lietuvių romano istorijoje. Pirmasis tokio pobūdžio ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje, kuriame gausu autobiografinių autoriaus gyvenimo detalių.Romano ce..

Vincas Mykolaitis-Putinas

..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)