Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Virginia Woolf

Virginia Woolf (Adeline Virginia Woolf) – anglų moderniosios literatūros atstovė, kuri viena pirmųjų savo kūryboje pradėjo naudoti pasąmonės srauto rašymo stilių. Ji gimė 1882 m. Londone daugiavaikėje aristokratų šeimoje. Jos broliai buvo leidžiami į koledžą, tuo tarpu pati V. Woolf buvo mokoma namie. Visgi didelė biblioteka ir nuolatiniai aukštuomenės literatų susibūrimai namie lėmė, kad V. Woolf nuo pat mažumės lavino savo literatūrinį skonį, plėtė požiūrį ir galiausiai pati ėmė sėkmingai rašyti. V. Woolf visame pasaulyje yra ypatingai vertinama už savo noveles, tačiau jos literatūrinį bagažą sudaro esė, literatūros teorija ir kritika. Nepaisant savo tragiško gyvenimo (kamavusios depresijos ir savižudybės), ši kūrėja yra laikoma viena ryškiausių feminizmo skleidėjų Europoje. 


Išdėstymas:

Virginia Woolf

21,17€

Pirmą kartą Virginios Woolf romanas „Naktis ir diena“ pasirodė 1919 metų spalio 20 dieną. Romano veiksmas vyksta karaliaus Eduardo laikais ir apima dviejų bendraamžių – Ketrinos Hilberi ir Merės Dačet – kasdienį gyvenimą ir meilę. Romane gvildenamos meilės, vedybų, laimės ir sėkmės sąsajos. Taip pat keliami klausimai, kodėl reikia suteikti moterims..

Turime sandėlyje

Virginia Woolf

12,36€

Ilgiausias ir žaviausias meilės laiškas istorijoje Pačiame džiugiausiame ir fantastiškiausiame savo romane Virginia Woolf sukūrė personažą, išsivadavusį iš laiko arba lyties suvaržymų. Pasakojimo pradžioje Orlandas – tai karalienės Elžbietos I amžiuje gimęs turtingas, aukštą padėtį užimantis, veržlus ir kūry..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)