Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Šviesiuko ABC. Rašytinės raidės

Šviesiuko ABC. Rašytinės raidės

Internetu:
3,47€
Knygyne:
3,65€

Apie

„Šviesiuko ABC. Rašytinės raidės“ – sąsiuvinis, skirtas 6–8 metų vaikams. Šis sąsiuvinys padės vaikui išmokti taisyklingai rašyti lietuvių kalbos abėcėlės raides. Jo esmė – iš karto mokytis rašyti visą raidę, atsižvelgiant į rašymo kry...
Leidykla: Lucilijus

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 36
  • ISBN 9789955325284

„Šviesiuko ABC. Rašytinės raidės“ aprašymas

„Šviesiuko ABC. Rašytinės raidės“ – sąsiuvinis, skirtas 6–8 metų vaikams. 

Šis sąsiuvinys padės vaikui išmokti taisyklingai rašyti lietuvių kalbos abėcėlės raides. Jo esmė – iš karto mokytis rašyti visą raidę, atsižvelgiant į rašymo kryptį. 

Atlikdami užduotis vaikai mokysis pažinti rašytines raides, rašyti didžiąsias ir mažąsias raides, skirti raidę tarp kitų raidžių, didžiąją raidę susieti su mažąja. 

Sąsiuvinyje raidės išdėstytos sunkėjančia seka, tačiau nebūtina rašyti raides iš eilės, galima surasti tą raidę, kurią rašyti mokomasi mokykloje ar pan. 

Šis sąsiuvinis padės mokymąsi padaryti įdomesne, įvairesne, linksmesne veikla, nes sąsiuvinyje pateikti ne tik rašymo elementai ir raidės, bet ir užduotėlės, kurias lydi linksmas veikėjas Šviesiukas.

Vaikai galės įsivertinti savo pastangas. Sąsiuvinio puslapio paraštėse vaikai gali nupiešti jiems tinkantį veiduką, kaip parodyta pavyzdyje.

 Sąsiuvinys naudingas būsimam pirmokui, pirmokui, tėvams ir mokytojui.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai