Atpažinkime žemėlapius. Ruošiamės istorijos egzaminui. G.Kaselis

Atpažinkime žemėlapius. Ruošiamės istorijos egzaminui. G.Kaselis

Internetu:
5,94€
Knygyne:
6,25€

Apie

Daugelis Lietuvos abiturientų kasmet laiko istorijos valstybinį arba mokyklinį egzaminą. Vienos iš sunkesnių šio egzamino užduočių yra susijusios su kontūrinių žemėlapių nagrinėjimu. Patirtis rodo, kad ne tik eiliniai mokiniai, bet ir istorikų o...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 144
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978995508583

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Atpažinkime žemėlapius. Ruošiamės istorijos egzaminui. G.Kaselis“ aprašymas

Atpažinkime žemėlapius. Ruošiamės istorijos egzaminui. G.Kaselis

Daugelis Lietuvos abiturientų kasmet laiko istorijos valstybinį arba mokyklinį egzaminą. Vienos iš sunkesnių šio egzamino užduočių yra susijusios su kontūrinių žemėlapių nagrinėjimu. Patirtis rodo, kad ne tik eiliniai mokiniai, bet ir istorikų olimpiadų dalyviai dažnai daro klaidų nustatydami istorinių įvykių datą, aiškindami sutartiniais ženklais pažymėtus įvykius.
 
Tikimės, kad šis leidinys padės mokiniui gilinti žinias, sėkmingiau pasiruošti istorijos egzaminui. Leidinio autorius Gintaras Kaselis yra Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos istorijos mokytojas metodininkas. Naująją mokymo priemonę sudaro dvi dalys: pirmoji temų grupė skirta visuotinei istorijai, antroji – Lietuvos istorijai. Kiekvienoje temoje pateikiamas kontūrinis žemėlapis ir su juo susiję klausimai. Mokinys gali bandyti atsakyti į juos savarankiškai, o paskui pasitikrinti savo žinias pagal duotus atsakymus.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai