Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Laikas 12. Užduočių sąsiuvinis 12 kl., II d.

Laikas 12. Užduočių sąsiuvinis 12 kl., II d.

Internetu:
5,84€
Knygyne:
6,15€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2012
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 9789955263630

„Laikas 12. Užduočių sąsiuvinis 12 kl., II d. “ aprašymas

Vadovėlį „Laikas 12“ papildančioje ir pagal 2011 m. patvirtintą istorijos egzamino programą profesionaliai parengtoje mokymo priemonėje pateikiama informacijos paieškos, savarankiško darbo, kūrybiškumo gebėjimus lavinančių bei tipinių istorijos abitūros egzamino užduočių: testų, rašytinių šaltinių ir iliustracijų nagrinėjimo, kontūrinių žemėlapių analizės bei naujų egzamine – istorijos šaltinio vertinimo, problemų sprendimo užduočių pavyzdžių.
 
Užduočių sąsiuvinio temos atitinka esančias vadovėlyje. Be jų, rasite ir atskirų visą vadovėlio medžiagą apimančių užduočių blokų „Miniegzaminas“. Šios mokymo priemonės universalumas leis ją naudoti dirbant tiek su kitų leidyklų istorijos vadovėliais, tiek savarankiškai mokantis istorijos ar rengiantis laikyti istorijos egzaminą.
 
Mokymo priemonė turi ir išliekamąją vertę – išspręstą užduočių sąsiuvinį galima naudoti kaip XII klasės kurso kartojimo ir rengimosi egzaminui pavyzdinę medžiagą

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti