Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Matematikos užd. V kl. (srija

Matematikos užd. V kl. (srija "SPĖK")

Internetu:
4,80€
Knygyne:
5,05€

Apie

Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas (OECD PISA) atskleidė, kad Lietuvos penkiolikmečių matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimų rezultatai yra žemiau tirtų šalių bendraamžių vidurkio. Kadangi gebėjimų lavinimas nėra greitas proces...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 80
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 9785430064464

„Matematikos užd. V kl. (srija "SPĖK")“ aprašymas

Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas (OECD PISA) atskleidė, kad Lietuvos penkiolikmečių matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimų rezultatai yra žemiau tirtų šalių bendraamžių vidurkio. Kadangi gebėjimų lavinimas nėra greitas procesas, tikslinga skirti pastangų ir laiko siekiant geresnių matematinio raštingumo bei skaitymo gebėjimų pasiekimų. Todėl parengėme pagalbinę priemonę, kuri padeda ugdyti ne tik matematinius gebėjimus. „Spėk“ tikslas – lavinti matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimus jau nuo penktos klasės. Šioje mokymo(si) priemonėje pateikiama aktualių, įdomių realaus gyvenimo uždavinių, kurie apima visas penktos klasės turinio sritis. Užduotyse gausu situacijų, kuriose matematika taikoma paprastiems ir gana sudėtingiems reiškiniams paaiškinti ir prognozuoti. Daugiau dėmesio skiriama 4–5 pasiekimų lygmens uždaviniams. Siekiant išlaikyti mokinių susidomėjimą ir motyvaciją, užduotys tikslingai nėra dėliojamos sunkėjimo tvarka. Apgalvota patarimų sistema, kurios paskirtis – ne tik mokyti, bet ir padėti / skatinti mokytis. Leidinyje gausu žaismingų iliustracijų. „Spėk“ nėra pririštas prie jokio konkretaus vadovėlio, todėl tinka kaip papildoma mokymo (si) priemonė. Įdomių uždavinių čia gali rasti ne tik penktokai, bet ir aukštesniųjų klasių moksleiviai. Leidinyje pasikartoja „Spėk“ motyvas, kurio svarbiausias tikslas – lavinti matematinę juslę ir skatinti susimąstyti apie uždavinio esmę tiek prieš pradedant jį spręsti, tiek įsivertinant pabaigoje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai