Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Antonas Čechovas

Išdėstymas:

Antonas Čechovas

5,76€

Viena iš keturių rusų rašytojo Antono Čechovo parašytų pjesių „Dėdė Vania“ buvo pastatyta daugelyje Europos teatrų scenų. A. Čechovas, kaip jam įprasta, vaizduoja paprastus žmones ir jų kasdienybėje ieško atsakymų į pamatinius prasmės, teisingumo, likimo klausimus. Rašytojas pasakoja apie pasaulį, k..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antonas Čechovas

5,76€

Tai – natūralistinė pjesė apie privilegijuotosios klasės Rusijoje nuosmukį ir prasmės paieškas šiuolaikiniame pasaulyje. Joje aprašomas Prozorovų šeimos – trijų seserų (Olgos, Mašos ir Irinos) bei jų brolio Andrejaus – gyvenimas ir siekiai. Tai šeima, nepatenkinta ir nusivylusi savo dabartine egzistencija. Seserys yra rafinuotos ir kultūringos jaun..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antonas Čechovas

5,76€

Ši Antono Čechovo pjesė – tai vienas garsiausių XX a. draminių kūrinių, išgarsinusių autorių visame pasaulyje. Knygos „Vyšnių sodas“ siužetas pasakoja apie rusų aristokratę Liubovę Ranevskają, kuri po ilgų metų Paryžiuje kartu su dukra grįžta į Rusijoje esančius namus – prabangų dvarą. Visgi grįžimą apkartina žinia, jog dvaras visai netrukus g..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antonas Čechovas

5,14€

Mažosios klasikos genijaus, subtilaus psichologo, potekstės meistro A. P. Čechovo pasakojimai apie pačius paprasčiausius žmones, jų kasdienius reikalus ir rūpesčius, svajones ir viltis, verčiantys juoktis, džiaugtis, liūdėti ir gyventi kartu su jais. XIX amžiaus pabaigoje parašytos istorijos ir šiandien kelia susidomėjimą visame pasaulyje, o daugel..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antonas Čechovas

5,72€

Skaitant pjesę "Žuvėdra" pjesės siužetas atrodo paprastas ir kasdieniškas: amžina vaikų ir tėvų problema bei senas meilės trikampis. Tačiau už beveik kiekvienos herojų frazės galima įžvelgti ne tik į jų likimus ir charakterius, bet visą jų gyvenimą. Čechovas veda mus per eilinio žmogaus eilinį gyvenimą, atskleisdamas jų santykių sudėtingumą. „Žuvėd..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Antonas Čechovas

Čechovas, kaip gali pasirodyti, nerašo apie reikšmingus įvykius, jo tema – kasdienybės smulkmenos, pro kurių gausą nesimato esminių dalykų. Jo herojai, nesvarbu, ar jie mokosi, dirba ar tinginiauja, myli ar barasi, serga ar net miršta, nejaučia gyvenimo pokyčių. Jie gyvena tarsi braidžiotų po savo nuobodulį. Čechovo perso..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)