Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vyšnių sodas

Vyšnių sodas

Internetu:
5,76€
Knygyne:
6,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786099607719

Knygos „Vyšnių sodas“ aprašymas

Ši Antono Čechovo pjesė – tai vienas garsiausių XX a. draminių kūrinių, išgarsinusių autorių visame pasaulyje. 

Knygos „Vyšnių sodas“ siužetas pasakoja apie rusų aristokratę Liubovę Ranevskają, kuri po ilgų metų Paryžiuje kartu su dukra grįžta į Rusijoje esančius namus – prabangų dvarą. Visgi grįžimą apkartina žinia, jog dvaras visai netrukus gali bankrutuoti ir jį kartu su išpuoselėtu sodu teks parduoti varžytinėse. Nors sprendimo būdų dar yra – brangius namus galima išnuomoti ar parduoti, Liubovė nesiryžta nieko daryti ir tikisi, kad situacija išsispręs savaime. Bet ar tikrai tai yra geriausias sprendimas? 

„Vyšnių sodas“ – paskutinioji iš keturių Antono Čechovo pjesių. Tik išleista ji netruko užkariauti viso pasaulio teatrų – pagal šį kūrinį sukurta šimtai spektaklių, o pats autorius kartais vadinamas XX a. Šekspyru.

Antonas Pavlovičius Čechovas (1860 – 1904) – rusų prozininkas, rašęs pjeses, apysakas, apsakymus. Jis buvo žinomas įvairiais slapyvardžiais: Gydytoju be pacientų, Antoša Čechontė, Žmogumi be blužnies, Šileriu Šekspyrovičiu Gėte ir kt.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti