Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vyšnių sodas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786099607719

Knygos „Vyšnių sodas“ aprašymas

Ši Antono Čechovo pjesė – tai vienas garsiausių XX a. draminių kūrinių, išgarsinusių autorių visame pasaulyje. 

Knygos „Vyšnių sodas“ siužetas pasakoja apie rusų aristokratę Liubovę Ranevskają, kuri po ilgų metų Paryžiuje kartu su dukra grįžta į Rusijoje esančius namus – prabangų dvarą. Visgi grįžimą apkartina žinia, jog dvaras visai netrukus gali bankrutuoti ir jį kartu su išpuoselėtu sodu teks parduoti varžytinėse. Nors sprendimo būdų dar yra – brangius namus galima išnuomoti ar parduoti, Liubovė nesiryžta nieko daryti ir tikisi, kad situacija išsispręs savaime. Bet ar tikrai tai yra geriausias sprendimas? 

„Vyšnių sodas“ – paskutinioji iš keturių Antono Čechovo pjesių. Tik išleista ji netruko užkariauti viso pasaulio teatrų – pagal šį kūrinį sukurta šimtai spektaklių, o pats autorius kartais vadinamas XX a. Šekspyru.

Antonas Pavlovičius Čechovas (1860 – 1904) – rusų prozininkas, rašęs pjeses, apysakas, apsakymus. Jis buvo žinomas įvairiais slapyvardžiais: Gydytoju be pacientų, Antoša Čechontė, Žmogumi be blužnies, Šileriu Šekspyrovičiu Gėte ir kt.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti