Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Trys seserys

5,76€
6,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 110
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786099607726

Knygos „Trys seserys“ aprašymas

Tai – natūralistinė pjesė apie privilegijuotosios klasės Rusijoje nuosmukį ir prasmės paieškas šiuolaikiniame pasaulyje. Joje aprašomas Prozorovų šeimos – trijų seserų (Olgos, Mašos ir Irinos) bei jų brolio Andrejaus – gyvenimas ir siekiai. Tai šeima, nepatenkinta ir nusivylusi savo dabartine egzistencija. Seserys yra rafinuotos ir kultūringos jaunos moterys, užaugusios Maskvos didmiestyje, tačiau jau vienuolika metų gyvena provincijos miestelyje. Maskva yra pagrindinis simbolinis elementas: seserys nuolat apie ją svajoja ir nuolat išreiškia norą į ją sugrįžti. Jos tapatina Maskvą su savo laime, todėl joms ji reiškia tobulą gyvenimą. Tačiau pjesės eigoje Maskva taip ir neišsipildo, o jų svajonės vis labiau tolsta. Prasmė niekada neatsiranda, ir veikėjai priversti jos ieškoti patys.

Legendinė Antono Čechovo pjesė „Trys seserys“ pirmą kartą buvo pastatyta Maskvos teatre 1910 metais. Tai moderniosios dramos pradžią žymintis kūrinys, kaip ir likusios trys A. Čechovo parašytos pjesės, pralenkęs laiką ir palikęs gilų įspaudą literatūroje bei teatre.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti