Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jodi Picoult

„Kartais, norėdami gauti tai, ko labiausiai norite, turite daryti tai, ko mažiausiai norite.“

Jodi Picoult yra 28 romanų, tarp jų „Dviejų kelių knyga“ ir „Mano sesers globėjas“, autorė. J. Picoult knygos išverstos į 34 kalbas 35 šalyse. 4 romanai buvo ekranizuoti. „New Line Cinema“ išleido filmą „Mano sesers globėjas“, kurį režisavo Nickas Cassavetesas, o pagrindinį vaidmenį atliko Cameron Diaz. J. Picoult yra pelniusi daugybę apdovanojimų, įskaitant YALSA „Alex Awards“, Amerikos romanų rašytojų apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus grožinės literatūros srityje, NH literatūrinį apdovanojimą už išskirtinius literatūrinius nuopelnus ir Sarah Josepha Hale apdovanojimą. Rašytojai suteikti Dartmuto koledžo ir Niu Heiveno universiteto garbės daktaro laipsniai.

Išdėstymas:

Jodi Picoult

14,85€

Kas mes būtume, jei vieną gyvenimo akimirką būtume pasirinkę kitą kelią?Pagrindinė romano veikėja Dona yra mirties dula, padedanti ligoniams ir jų artimiesiems pasitikti mirtį. Sukaupusi didžiulę patirtį, ji mano, kad apie mirtį jau žino viską, tačiau pati su ja susidūrusi akis į akį patiria šoką ir iš naujo įvertina tai, ką gyvenimas dovanojo ir k..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jodi Picoult

13,48€

Viena populiariausių JAV rašytojų Jodi Picoult skaitytojų ir kritikų labiausiai vertinama už gebėjimą subtiliai atskleisti sudėtingiausius žmonių jausmus ir jautriai, išmintingai gvildenti sunkias bei įvairialypes temas.Pasaulinę šlovę JAV rašytojai J. Picoult atnešęs romanas „Mano sesers globėjas" – tai istorija apie ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jodi Picoult

18,36€

Išgyvena ne stipriausios ir protingiausios rūšys. Išgyvena tos, kurios geriausiai prisitaiko prie pokyčių. – Čarlzas DarvinasTai jaudinantis romanas apie dvasios tvirtybę krizės akivaizdoje.Diana O’Tul – teisingame kelyje. Ji ištekės iki trisdešimties, pagimdys vaikus iki trisdešimt penkerių ir išsikraustys į Niujorko priemiestį, tuo pat metu kopda..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Jodi Picoult

„Jei negaliu daryti didelių dalykų, darau mažus, bet taip, kad jie būtų svarbūs". Martinas Liuteris Kingas Tikrais išgyvenimais paremta istorija apie būtinybę rinktis, baimę ir viltį, tolerantiškumą ir elgesio ribas, kurias susikuriame, veikiami stereotipų. Subtiliai, aštriai įžvelgdama visas smulkmenas, atskleisd..

Išparduota

Jodi Picoult

Abortus reglamentuojantys įstatymai apsiriboja skirstymu į juoda ir balta: arba esi už, arba prieš abortus. Tačiau moterys nėra juodos ir baltos – jos iš tūkstančių atspalvių. Jų nuomonę lemia skirtingos aplinkybės ir patirtys. Šiuo romanu Jodi Picoult nori paskatinti skaitytoją susimąstyti apie sudėtingas situacijas, apl..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė Nesconsete, Niujorko valstijoje, Long Ailende. Turi vieną jaunesnį brolį. 

Pirmąją savo istoriją parašė būdama 5 metų.

1983 m. baigė Smithtown East vidurinę mokyklą. 

Studijavo kūrybinį rašymą Prinstono universitete pas Mary Morris.

1987 m. baigė studijas. Įgijo anglų kalbos bakalauro laipsnį, parašiusi 320 puslapių apimties baigiamąjį darbą.

1987 m., dar studijuodama, išspausdino du apsakymus žurnale „Seventeen“. 

Iškart po studijų pradėjo dirbti įvairius darbus – nuo vadovėlių redagavimo iki 8 klasės anglų kalbos mokytojos. 

Harvardo universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį. 

Pasitraukus Allanui Heinbergui, J. Picoult tapo DC Comics serijos „Nuostabioji moteris“ rašytoja. 2007 m. pasirodė pirmasis jos numeris.

2010 m. suteiktas Dartmuto koledžo garbės daktaro laipsnis.

2012 m. suteiktas Niu Heiveno universiteto garbės daktaro laipsnis.

Kūrybos bruožai

J. Picoult rašo populiariąją grožinę literatūrą, kurią galima apibūdinti kaip šeimos sagą. Jos siužetų centre dažnai būna moralinė dilema arba drama, kuri supriešina šeimos narius. Nors J. Picoult dažnai apibūdinama kaip „chick-lit“ autorė, per savo karjerą ji yra nagrinėjusi daugybę kontroversiškų ar moralinių klausimų, įskaitant abortus, savižudybę, rasinius santykius, eugeniką, LGBT teises, vaisingumo problemas, religiją, mirties bausmę ir šaudymus mokyklose. Ji apibūdinama kaip paradoksali, labai populiari, kartais kontroversiška rašytoja, ignoruojama akademinės bendruomenės.