Mano sesers globėjas

Leidykla: Alma littera
Autorius Jodi Picoult
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786090142110

Knygos „Mano sesers globėjas“ aprašymas

Viena garsiausių JAV rašytojų skaitytojų ir kritikų labiausiai vertinama už gebėjimą jautriai atskleisti sudėtingiausius žmonių jausmus ir išmintingai gvildenti įvairialypes temas.

Pasaulinę šlovę Jodi Picoult pelnė romanas „Mano sesers globėjas". Tai - istorija apie šeimą, susiduriančią su prieštaringais poreikiais. Apie meilę, įveikiančią žmogiškąjį silpnumą. Personažai ištveria sudėtingas situacijas. Jiems tenka atsakyti į klausimus, kuriems nėra vieno atsakymo. Ką reiškia būti gerais tėvais? Gera seserimi? Geru žmogumi? Ar teisinga daryti viską, kad išgelbėtum vaiko gyvybę, nors tai pažeidžia kito asmens teises? Ar verta bandyti suvokti, kas esi, jei šios pastangos veda į konfliktą su savimi?

Puiki, emociškai intensyvi, kontroversiška ir sąžininga knyga."Booklist

„J. Picoult rašo be galo jautriai, pastebi net smulkiausias detales, puikiai išmano žmonių santykių subtilybes." - The Boston Globe

Įtemptas siužetas, daugiasluoksnė meilės ir šeimos saitų studija. Kritikai šią knygą lygina su bestseleriu „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos".

Jodi Picoult (Džoudi Pikou, g. 1966) – viena žinomiausių šiuolaikinių JAV rašytojų. Prinstono universitete ji baigė literatūros tekstų rašymo bakalauro studijas. Harvardo universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį. 2003 m. už kūrybą jai skirtas New England Book Award. J. Picoult yra išleidusi 28 romanus ir apsakymus, taip pat parašė keletą Wonder Woman numerių. Pasaulyje išleista apie 40 milijonų jos knygų egzempliorių, išverstų į 34 kalbas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti